Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kalwaryjska 70

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kalwaryjska, oferowane bezpośrednio przez

SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Kalwaryjska 70

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kalwaryjska 70Kalwaryjska 70

3 zdjęcia

Kalwaryjska 70
Kalwaryjska 70
Kalwaryjska 70

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

MPEC

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

OPIS OFERTY:

Nowe lokale handlowo usługowe, na sprzedaż lub na wynajem, na parterze w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kalwaryjska 70 na Podgórzu, ul. Kalwaryjska 70 (2.8 km od centrum Krakowa). Wejście do lokali usytuowane są u zbiegu dwóch ulic o dużym natężeniu ruchu, na wprost przejścia dla pieszych.

W ofercie są 3 lokale:

1. Narożny dwupoziomowy o pow. 81,91 m2 - 54,11 m2 na parterze i 27,80 m2 na poziomie -1.

2. Parterowy 68,32 m2

3. Dwupoziomowy z ogródkiem o pow. 238,67 m2 - 150,17 m2 na parterze i 88,50 m² na poziomie -1. Lokal Idealnie nadaje się na restaurację.

W budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna, do której zjeżdża winda.

Inwestycja Kalwaryjska 70 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

OPIS INWESTYCJI:

Kameralna inwestycja w sercu Starego Podgórza, w sąsiedztwie Ronda Matecznego, przy ul. Kalwaryjskiej i Śliskiej. Dostępne są lokale o powierzchni od 54,11-238,67 m2. Jest to idealna opcja na punkt gastronomiczny, usługowy, gabinet, lub biuro.

Nowy budynek podtrzymuje stylistykę z początku wieku XX w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokale charakteryzują się dużą wysokością ponad 3m, typową dla tego okresu i będą przygotowane w stanie deweloperskim. Centralne ogrzewanie zapewnia miejska sieć MPEC a w budynku znajduje się winda, która zjeżdża do poziomu -1, gdzie znajdują się przestronne piwnice.

Inwestycja Kalwaryjska 70 znajduje się na Podgórzu, ul. Kalwaryjska 70 (2.8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Inwestycja Kalwaryjska 70 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kalwaryjska 70 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kalwaryjska 70?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kalwaryjska 70 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1154 metrów od inwestycji Kalwaryjska 70 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bonarka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kalwaryjska 70 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kalwaryjska 70 znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 w odległości 87 m, szkoła w odległości 91 m, Krakowska Medyczna Szkoła Policealna w odległości 91 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kalwaryjska 70 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NZOP Kraków-Południe w odległości 173 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 178 m, Stomatologia Beata Świątkowska w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kalwaryjska 70 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Żabka, w odległości 142 m znajduje się Żabka, w odległości 162 m znajduje się Szubryt.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kalwaryjska 70 w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 83 m znajduje się boisko / kort, w odległości 142 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.05.2023
Data aktualizacji: 21.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023