Wiślany Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bluszczańska, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 91 ofert w najbliższej okolicy!

Wiślany Mokotów

8 zdjęć

Wiślany Mokotów
Wiślany Mokotów
Wiślany Mokotów
Wiślany Mokotów

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dzielnica z potencjałem

Okolica w której powstaje osiedle, daje duże możliwości zagospodarowania. Mieszkańcy Wiślanego Mokotowa przy ul. Bluszczańskiej zamieszkają bowiem w zupełnie nowym, rozwijającym się rejonie i z czasem będą mieli do dyspozycji nowoczesną i kompleksowo urządzoną infrastrukturę.

Na mapie Mokotowa – Wisła, Agrykola, CH Sadyba

Chociaż najbliższa okolica nowej inwestycji nie posiada metra, ani komunikacji szynowej, to dobry dojazd do centrum zapewniają linie autobusowe kursujące ul. Gagarina, Czerniakowską i Bartycką. Dzielnica jest również dobrze skomunikowana z galerią handlową Sadyba Best Mall. Łatwo i szybko można też się dostać na Agrykolę i do Łazienek.

Osiedle Wiślany Mokotów to wreszcie dogodna lokalizacja dla osób często przemieszczających się do Śródmieścia. O wiele łatwiej wybrać się stąd też na starówkę czy na pokaz fontann na Podzamczu. Bliskość Wisłostrady zapewnia dogodny dojazd zarówno w kierunku północnym i południowym.

Jak to będzie

Osiedle powstaje w rejonie Mokotowa, który dopiero zaczyna się intensywnie rozwijać. Równolegle z budową I etapu Wiślanego Mokotowa Budimex Nieruchomości wybuduje fragment ul. Bluszczańskiej. Powstaną też ogólnodostępne miejsca postojowe. Powstał też plan rewitalizacji terenów zielonych niedaleko osiedla – u podnóży kopca. W przyszłości powstanie tu park miejski. Przybędzie również sklepów i lokali usługowych.

Na osiedlu

Inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie spokój oraz dobrze czujących się wśród niskiej, kameralnej zabudowy. Szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania wewnętrznej przestrzeni. Na niewielkiej skarpie powstanie kaskada wodna, otoczona licznymi krzewami. Na trzech przestronnych dziedzińcach zaplanowano aż trzy palce zabaw.

W I etapie inwestycji zaplanowano jedynie cztery trzypiętrowe budynki, w których powstaną 152 mieszkania. Będą to kawalerki o metrażach od 27 do 33 mkw., ale również mieszkania dwupokojowe od 38 do 52 mkw. i trzypokojowe od 50 do 65 metrów. Zaplanowano także „czwórki”, których powierzchnie wahają się od 68 do 81 mkw. Wszystkie lokale posiadać będą balkon lub taras z ogródkiem. Dla mieszkańców zostanie przygotowanych 256 miejsc postojowych, w tym 228 w podziemnym garażu.

Architektura, która przyciągnie wzrok

Jasne elewacje zewnętrzne i drewniana stolarka wizualnie ocieplą budynki. Z kolei niektóre ściany zostaną ozdobione wykładziną elewacyjną w modnym kolorze grafitowym. Osiedle zostanie ogrodzone, natomiast od strony ulicy będzie, poprzez ogólnodostępne lokale usługowe, zintegrowane z miastem.

Inwestycja Wiślany Mokotów znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska (4.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Wiślany Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wiślany Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiślany Mokotów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiślany Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Wiślany Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grupy AK "Północ" 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wiślany Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiślany Mokotów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne OMEGA w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiślany Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 50 m znajduje się Piekarnia "Grzybki", w odległości 170 m znajduje się Zośka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiślany Mokotów w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.05.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: