Wiślany Mokotów VI

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ananasowa, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Ananasowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 179 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wiślany Mokotów VI

4 zdjęcia

Wiślany Mokotów VI
Wiślany Mokotów VI
Wiślany Mokotów VI
Wiślany Mokotów VI

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 294 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

ESTETYCZNIE I Z POMYSŁEM

W szóstym etapie powstanie 9 niewysokich (3- i 4-piętrowych) budynków z 294 mieszkaniami. Będzie estetycznie, sąsiedzko i przyjemnie. Zaplanowaliśmy eleganckie elewacje w kolorze bieli, brązu i szarości. Na fasadzie pojawią się także mineralne płytki klinkierowe. Liczymy, że spodobają się okna w okleinie o strukturze drewna, deski kompozytowe na balkonach oraz panele żaluzyjne na części z nich.

Udogodnieniem będą garaże podziemne oraz stojaki do parkowania jednośladów i stacja naprawy rowerów. Architekci zaprojektowali mieszkania od 1- do 5-pokojowych (30-115 m kw.). Niektóre, te z antresolami, będą miały fenomenalne tarasy do 30 m kw.

JAK TO BĘDZIE?

Równolegle z budową wcześniejszych etapów osiedla wybudowaliśmy ulice i chodniki; zaaranżowaliśmy zieleń. Planujemy kolejne prace. Na parterach okolicznych budynków nie brakuje punktów handlowo-usługowych, tak bardzo potrzebnych na co dzień. W pobliżu działa także szkoła podstawowa oraz publiczne i prywatne przedszkola.

Zatem, gdy mieszkańcy VI etapu się już wprowadzą, wszystkie ważne sprawy będą mogli załatwić tuż obok swojego domu.

BIORÓŻNORODNOŚĆ NA DZIEDZIŃCACH

Jak zawsze, szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania terenów wewnętrznych. Zasadzimy różnorodne drzewa, krzewy, byliny i pnącza. Tak zaaranżujemy zieleń, aby stworzyć rozwiązania bioróżnorodne i ekologiczne. Wybrane nasadzenia podkreślone zostaną nocną iluminacją. Architekci krajobrazu zaplanowali alejki, przy których ustawią nowoczesne meble miejskie (ławki, stoliki, hamaki, leżaki). W zieleń wkomponujemy dwa drewniane place zabaw dla dzieci w różnym wieku, a dla spragnionych aktywnego wypoczynku - urządzenia siłowni plenerowej.

TWÓJ SĄSIAD JUŻ TU MIESZKA

W oddanych do użytku budynkach mieszka już wiele osób. Wiemy z rozmów z nimi, że chwalą sobie zarówno urządzenie osiedla: jakość małej architektury, zieleń czy wykończenie części wspólnych (np. holi klatek schodowych), jak i dostępność do sklepów i usług. Również w tym etapie zaplanowaliśmy lokale handlowe od strony ulicy. Dzięki nim powstanie tkanka miejska z prawdziwego zdarzenia - osiedle będzie zintegrowane z miastem, ale jednocześnie bezpieczne, gdyż z kontrolą dostępu i monitoringiem. Na osiedlu - oprócz usług komercyjnych - prężnie działają także organizacje, które dbają o rozwój dzieci i młodzieży. Szeroki wachlarz zajęć proponuje np. fundacja Bo Warto.

Inwestycja Wiślany Mokotów VI znajduje się na Siekierkach, ul. Ananasowa (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Wiślany Mokotów VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 294 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wiślany Mokotów VI nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiślany Mokotów VI?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiślany Mokotów VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Wiślany Mokotów VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Małe Siekierki 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wiślany Mokotów VI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiślany Mokotów VI znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kapciuszek w odległości 270 m, Wesoły Pingwinek w odległości 330 m, Przedszkole Omega w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wiślany Mokotów VI jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Orto Implantica w odległości 320 m, Dr Frank w odległości 530 m, Eskulapek w odległości 940 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiślany Mokotów VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Dary Posejdona, w odległości 320 m znajduje się Mini Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiślany Mokotów VI w odległości 720 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 720 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 730 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.08.2021
Data aktualizacji: 03.07.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: