Szwedzka 43

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szwedzka, oferowane bezpośrednio przez SP Invest

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 43

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Szwedzka 43

4 zdjęcia

Szwedzka 43
Szwedzka 43
Szwedzka 43
Szwedzka 43

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Deweloper – grupa inwestycyjna SP Invest buduje nowe mieszkania w Warszawie. Poznaj naszą inwestycję w samym sercu Pragi Północ. Dzielnicy, w którą wpisany jest rozwój i zmiany, ukazujące się na każdym kroku. Cały czas możemy śledzić dynamiczne przemiany jakie zachodziły w praskiej architekturze. Stare praskie kamienice i opuszczone fabryki dostają nowe życie. Ich przestrzeń transformowana jest w galerie, centra sztuki, pracownie autorskie oraz nowe lokale rozrywkowe i gastronomiczne.

Z szacunkiem do tradycji, myśląc o przyszłości pragniemy przedstawić Państwu nasz wkład w strukturę tego miejsca: Szwedzka 43.

Prace rozpoczęliśmy w III kw 2014 roku, a nowe mieszkania planujemy oddawać w I kw 2016 roku. Budynek o bryle rozbitej na dwie części, pięcio i dziewięciokondygnacyjną mieści w sobie mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w atrakcyjnych metrażach od 31m2 do 89m2, stworzone dla ludzi na każdym etapie życia, dla których zmiany – to rozwój.

Inwestycja Szwedzka 43 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Szwedzka 43 (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SP Invest.

Inwestycja Szwedzka 43 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szwedzka 43 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SP Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 29 500 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szwedzka 43?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szwedzka 43 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Szwedzka 43 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szwedzka 43 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szwedzka 43 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 127 w odległości 260 m, Korczak. Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 370 m, LXXVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szwedzka 43 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szwedzka 43 w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 18.09.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: