Szwedzka 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SP Invest

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Szwedzka 4 dostępnych jest 15 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
2
46,37 m²
1
4
2
41,37 m²
1
7
2
42,5 m²
1
10
2
46,37 m²
2
11
2
45,28 m²
2
18
2
46,37 m²
3
19
2
45,28 m²
3
26
2
46,37 m²
4
43
2
40,44 m²
1
45
2
108,4 m²
1
8
3
69,81 m²
1
31
3
106,74 m²
4
44
4
96,7 m²
1
P2
4
89,7 m²
Parter
P1
5
105,54 m²
Parter

Opis Inwestycji

Praga Północ - prężnie rozwijająca się dzielnica przyciągająca ludzi aktywnie tworzących energetyczną tkankę miasta.Warszawska Praga Północ to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic kulturalnych Stolicy. Stare praskie kamienice i opuszczone fabryki dostają nowe życie. Ich przestrzeń transformowana jest w galerie, centra sztuki, pracownie autorskie oraz nowe lokale rozrywkowe i gastronomiczne. Doskonałe położenie z graniczącym przez Wisłę Starym Miastem, oryginalne kamienice z okresu XIX i XX wieku, oraz zabudowa przemysłowa sprawiają, że Praga ma szansę dorównać prestiżowym dzielnicom wielkich metropolii Europy.Dostęp do naturalnej zieleni wzdłuż Wisły to doskonała alternatywa dla osób aktywnych i szukających chwili spokoju w wielkim mieście. Stacja metra Szwedzka (otwarcie 2019), znajdująca się tuż obok inwestycji Szwedzka 4, jeszcze bardziej usprawnia komunikację z centrum Warszawy. Przeprowadzone inwestycje zaspokajają wszystkie potrzeby osób aktywnych i wymagających. Wszystkie te czynniki sprawiają, że mieszkanie w dzielnicy, która stale się rozwija to dobra inwestycja na przyszłość.Z szacunkiem do tradycji a zarazem słuchając potrzeb szukających własnego M - pragniemy zaprezentować Państwu wzbudzający w zachwyt swoim unikatowym projektem apartamentowiec przy Szwedzkiej 4.Nowoczesny budynek w samym sercu Pragi Północ przy Szwedzkiej 4 liczy sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, gdzie na pięciu kondygnacjach zaprojektowano łącznie 101 lokali mieszkalnych. Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe w atrakcyjnych metrażach od 27 m2 do 103 m2 stworzone dla ludzi na każdym etapie życia, dla których zmiany - to rozwój. Na pierwszej kondygnacji naziemnej zaprojektowano lokale usługowe natomiast na kondygnacji podziemnej miejsca postojowe i komórki lokatorskie stanowiące wartość dodaną realizowanego projektu.W IV kwartale 2018 zostały rozpoczęte prace budowlane, natomiast ich zakończenie przewidziane jest w I kwartale 2020r.Szwedzka 4to miejsce dla ludzi, których nie definiuje wiek, lecz plany na przyszłość, to miejsce nie tylko dla młodych, którym znudziło się ciągłe zmienianie adresu i życie na walizkach, to również miejsce dla rodziny dbającej o wspólną jakość życia, to azyl, do którego będziemy chcieli wracać po całym dniu wyzwań. Wybór nowego mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu każdego z nas, dlatego też jesteśmy przekonani, że dobry wybór to wybór własnego M przy Szwedzkiej 4.Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Inwestycja Szwedzka 4 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera SP Invest.

Inwestycja Szwedzka 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szwedzka 4 pozostało na sprzedaż 15 mieszkań o powierzchniach od 40 do 108 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 108 m2 (10 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 70 do 107 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 90 do 97 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 106 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SP Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 40 do 108 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Szwedzka 4

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Szwedzka 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SZWEDZKA 07.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Szwedzka 4 znajduje się 85 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 1 w odległości 250m, Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w odległości 300m, Fitness Klub Forma w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Gabinet USG w Przychodni Vitamed, w odległości 200 m znajduje się Wileńska. Apteka, w odległości 200 m znajduje się Tatarski Petroniusz. Stomatologia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Kościół Matki Boskiej Z Lourdes, w odległości 350 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Praga-Północ. Wypożyczalnia nr 6, w odległości 400 m znajduje się Appendix2.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Pure Fitness, w odległości 300 m znajduje się Atis. Akademia Trenerów I Instruktorów Sportu. Karpiński D. , w odległości 550 m znajduje się Paint Balls Panz .

Data publikacji: 14.11.2018

Data aktualizacji: 21.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie