Przy Dolnej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSokołowscy Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 286 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Harmony Place(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Lodowa (4.3 km od centrum Białegostoku)
  Ceny od: 5 152 brutto/m2
  Harmony Place
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 32 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Sokołowscy Nieruchomości
 • Prestiżowe Dziesięciny(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Hallera (3.7 km od centrum Białegostoku)
  Prestiżowe Dziesięciny
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 49 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3
  Sokołowscy Nieruchomości
 • Villa Antoniuk(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Dziesięciny II (3.8 km od centrum Białegostoku)
  Ceny od: 5 800/m2
  Villa Antoniuk
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 70
  Powierzchnia: 31 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Przy Dolnej

„Przy Dolnej” to najnowsze przedsięwzięcie deweloperskie realizowane przez „Sokołowscy Nieruchomości”. Budowany kompleks mieści się przy ulicy Dolnej w Białymstoku w granicach osiedla Zawady. Celem projektu jest stworzenie przyjaznego środowiska mieszkalnego o funkcjonalnym i przejrzystym układzie.Kompleks „Przy Dolnej” to zespół budynków o dwukondygnacyjnej strukturze. Całość podzielona jest na 20 segmentów mieszkalnych o identycznej powierzchni, równej 141,58 m2. Budynki nie różnią się od siebie także pod względem programu użytkowego oraz sposobu wykonania. Zespół mieszkalny zaprojektowany został w tradycyjnej technologii wykorzystującej stropy żelbetonowe, monolityczne oparte na ścianach zewnętrznych oraz na ścianach wewnętrznych konstrukcyjnych. Dachy wykonane są w konstrukcji drewnianej, krokwiowo – jętkowej o kącie nachylenia 35 stopni, a także pokryte dachówką cementowa Braas.Co wyróżnia kompleks „Przy Dolnej”? Planując tę inwestycję, zależało nam na stworzeniu zespołu budynków mieszkalnych, które zapewnią swoim przyszłym właścicielom środowisko do stworzenia ciepłego i bezpiecznego ogniska domowego. Dodatkowo kompleks „Przy Dolnej” znajduje się we wspaniałej lokalizacji – z dala od zgiełku miasta, lecz w sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych, które umożliwiają łatwy dostęp do jego centrum.Czy Ty także poszukujesz domu marzeń na terenie Białegostoku? Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce! Skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy!

Inwestycja Przy Dolnej znajduje się w Białymstoku, ul. Dolna (5 km od centrum Białegostoku), sprzedaż prowadzi Sokołowscy Nieruchomości

Inwestycja Przy Dolnej jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przy Dolnej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 141 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przy Dolnej

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Dolnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Przy Dolnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawady/Pętla.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Dolnej znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Zawadach w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kopcia w Zawadach w odległości 340 m, Punkt Przedszkolny "Leśny Ludek" w Zawadach w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Dolnej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedSen w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Dolnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 23.08.2019

Data aktualizacji: 01.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie