Harmony Place

Oferta archiwalna

Białystok, ul. Lodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 420 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Harmony Place

5 zdjęć

Harmony Place
Harmony Place
Harmony Place
Harmony Place

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 266 do 268 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Harmony Place logo

Witajcie w Harmony Place!

Tworzymy miejsce dla Was i dla Waszych rodzin. Miejsce, w którym poczujecie się jak na wakacjach każdego dnia. Niezależnie od tego czy jesteś zapracowanym singlem, czy Twoja rodzina rośnie i ma coraz większe potrzeby, na pewno znajdziecie tu dla siebie idealne mieszkanie.

Osiedle Harmony Place powstaje jako odpowiedź na potrzeby mieszkańców szukających harmonii i spokoju, ale nie chcących rezygnować z wielkomiejskiego stylu życia, dostępu do jego uroków. To propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą dojeżdżać daleko do pracy, a szukają ciszy po ciężkim dniu.

Poznaj bliżej Harmony Place, być może już niebawem będzie to Twoje, Wasze, nowe miejsce do życia!

Harmony Place będzie się składać z trzech budynków 3-kondygnacyjnych. Zaplanowaliśmy ponadto budowę hali garażowej oraz komórek lokatorskich.

Architektura osiedla została bardzo skrupulatnie przemyślana, aby z biegiem czasu nie straciła na swej atrakcyjności i świeżości. Wykończenia z elementów drewnianych wizualnie wyzwolą ciepłe doznania.

Elementy konstrukcyjne w Harmony Place będą wysokiej jakości. Stawiamy na wysoki komfort i użyteczność.

Wysokiej klasy duże okna, drzwi antywłamaniowe, drewniane wykończenia elementów elewacji, przestronne i ustawne wnętrza, sporej wielkości klatki schodowe, to tylko namiastka jakości,

z którą będziecie obcować każdego dnia zarówno w mieszkaniach, jak i w częściach wspólnych osiedla.

Wybierając mieszkanie kierujesz się zazwyczaj rozsądkiem, ceną, jego walorami. Mieszkania na osiedlu Harmony Place to kwintesencja wygody, ustawności i poczucia komfortu.

Inwestycja Harmony Place znajduje się w Białymstoku, ul. Lodowa (4.3 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Sokołowscy Nieruchomości.

Inwestycja Harmony Place została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Harmony Place nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sokołowscy Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Tutaj wszystko jest blisko: obwodnica, centrum handlowe Auchan, zieleń z rezerwatem przyrody, sklepy, tereny zielone. Nieopodal znajduje się osiedle domków jednorodzinnych, a to wszystko składa się na idealny obraz enklawy harmonii i spokoju w mieście. Doskonała komunikacja różnego typu zapewnia szybki i bezproblemowe przemieszczanie się, ekspresowy dojazd do centrum miasta do pracy lub w porze relaksu do restauracji, kina, teatru. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Antoniuk, pozwalający na aktywność fizyczną i relaks na łonie natury.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Harmony Place?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Harmony Place mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Harmony Place znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Karskiego/Oliwkowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Harmony Place znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Harmony Place znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 47 w Białymstoku w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Harmony Place w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Powersquash, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.10.2020
Data aktualizacji: 19.04.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Oferty w Białymstoku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: