Apartamenty Baczyńskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Baczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez Sławbud

Łomianki, ul. Baczyńskiego 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Baczyńskiego

5 zdjęć

Apartamenty Baczyńskiego
Apartamenty Baczyńskiego
Apartamenty Baczyńskiego
Apartamenty Baczyńskiego

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Natura Life
  od: 8 800 zł/m2

  Osiedle Natura Life

  Sławbud

  Mieszkanie Łomianki Dolne, warszawski zachodni
  ul. Wiślana/Fabryczna
  1 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2024
  • Metraż: 34-67 m2
  • Mieszkań: 48
  • Pokoje: 1-3
 • Odkryty Zakątek

  Odkryty Zakątek

  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Odkryta 50, 50A, 50B
  12.7 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 46-103 m2
  • Mieszkań: 61
  • Pokoje: 1-5
 • Nadwiślańska Kaskada

  Nadwiślańska Kaskada

  Home Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Marcina z Wrocimowic 6
  13.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 40-84 m2
  • Mieszkań: 54
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Zachęcamy Państwa do zwrócenia swojej uwagi na naszą ofertę. Zapraszamy wszystkich poszukujących dobrej lokalizacji na oddział banku, biuro rachunkowe, salon kosmetyczny, gabinet stomatologiczny lub lekarski, klinikę, kancelarię adwokacką lub notarialną i wiele innych form działalności. Lokalizacja naszej inwestycji w samym centrum miasta czyni ją unikalnym miejscem do prowadzenia działalności i rozwoju Państwa firmy. Lokale usługowo-biurowe usytuowane są na parterze. Projektując pomieszczenia użytkowe, stworzyliśmy przestrzeń usługowo-biurową z możliwością wydzielania lokali o powierzchniach od 50m² do 310m².

Lokale zapewniają właścicielom dużą swobodę w aranżacji przestrzeni, co daje możliwość znalezienia własnego, funkcjonalnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest umiejscowienie Apartamentów Baczyńskiego w pobliżu supermarketów, centrów biznesowych oraz instytucji użyteczności publicznej. W niedalekiej okolicy omawianej inwestycji znajdują się różnego rodzaju placówki dydaktyczne, szkoły językowe. Bezpośrednie sąsiedztwo jednej z głównych ulic miasta, ul. Warszawskiej, oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewniają łatwe i szybkie dotarcie do przyszłej siedziby firmy.

Nasza inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu planowanego w Łomiankach lokalnego ośrodka usług, który pozwoli na stworzenie kompleksowej oferty usługowo-handlowej i rekreacyjnej dla mieszkańców miasta. Lokalny ośrodek usług będzie także pełnił funkcję centro-twórczą. W ramach inwestycji powstanie przestronny, zielony skwer, plac zabaw dla dzieci oraz nowoczesne centrum fitness o powierzchni około 1 500 m2 z salami do gry w squasha i badmintona. Znajdą się tam liczne restauracje i kawiarnie.

Część usługowa obecnie jest w stanie surowym z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego zgodnie z życzeniem Klienta na podstawie indywidualnego projektu.

Inwestycja Apartamenty Baczyńskiego znajduje się w Łomiankach, ul. Baczyńskiego 13 (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Sławbud.

Inwestycja Apartamenty Baczyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Baczyńskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sławbud przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Baczyńskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Baczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Baczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lwowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Baczyńskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Baczyńskiego znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ANGLOSCHOOL w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w odległości 270 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Łomiankach w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Baczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Baczyńskiego w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: