Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sokołówka IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nad Sokołówką, oferowane bezpośrednio przez

SGI Sp. z o.o.

Łódź, Radogoszcz, ul. Nad Sokołówką 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 165 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sokołówka IVSokołówka IV

41 zdjęć

Sokołówka IV
Sokołówka IV
Sokołówka IV
Sokołówka IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (52): wielkość komórek 2,02-7,25 mkw., cena 5000 zł/mkw.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsca w parterze budynku, zakup nieobowiązkowy, możliwość zakupu 1 miejsca do mieszkania

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Sokołówka IV logo

Osiedle Sokołówka to połączenie nowoczesnej architektury z klasyczną estetyką.

Prosty układ budynków wpisuje się w naturalne ukształtowanie terenu, a bliskość terenów zielonych, podkreśla wyjątkowy charakter tej inwestycji.

W pierwszym etapie powstały cztery budynki, a w ramach drugiego etapu, zrealizowano kolejne dwa siedmiopiętrowe budynki.

Inwestycja Sokołówka IV znajduje się na Radogoszczu, ul. Nad Sokołówką 9 (5.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Sokołówka IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Sokołówka IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 52 komórki lokatorskie wielkość komórek 2,02-7,25 mkw., cena 5000 zł/mkw..

Lokalizacja inwestycji

Sokołówka znajduje jest przy ul. św. Teresy, w zacisznej dzielnicy Łodzi – Julianowie.

Osiedle położone jest tuż nad malowniczą rzeką Sokołówką oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Julianowskiego. Dzięki takiemu położeniu, mieszkańcy mają możliwość codziennego korzystania z bliskości natury, ciszy oraz czystego powietrza.

W sąsiedztwie osiedla znajdują się nie tylko liczne tereny rekreacyjne, ale również obiekty sportowe oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, która pozwala na sprawne dotarcie do pozostałych dzielnic.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sokołówka IV?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sokołówka IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2065 metrów od inwestycji Sokołówka IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Arturówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sokołówka IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sokołówka IV znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne dla Dzieci z Wadami Słuchu w odległości 253 m, Przedszkole Miejskie nr 143 w odległości 557 m, przedszkole w odległości 563 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sokołówka IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Władysława Biegańskiego w odległości 285 m, Budynek B w odległości 289 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 313 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sokołówka IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 447 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 448 m znajduje się Sam-Scan, w odległości 468 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sokołówka IV w odległości 68 m znajduje się Spółdzielczy Klub Sportowy START, w odległości 137 m znajduje się boisko / kort, w odległości 159 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.07.2021
Data aktualizacji: 27.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023