Barciński Park V

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Tylna, oferowane bezpośrednio przez

SGI Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Tylna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Barciński Park V

2 zdjęcia

Barciński Park V

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

„Barciński Park” to coś więcej, niż zwykle osiedle mieszkaniowe. To prawdziwe miasto w mieście! Zaprojektowane, by zachwycać architekturą, lokalizacją a przede wszystkim komfortem jasnych mieszkań. Barciński Park odzwierciedla także multikulturowy charakter Łodzi. Składają się na niego zarówno modernistyczne, eleganckie budynki stanowiące trzon etapu V, jak również artystyczne lofty odzwierciadlające trendy w światowej architekturze.

STANDARD – BUDYNKI

Barciński Park wyróżnia na tle konkurencji jakość zastosowanych materiałów oraz nowoczesna architektura. Wszystkie mieszkania posiadają ustawne balkony wyłożone granitową posadzką. Okna lokali znajdujących się na parterze zostały wyposażone dodatkowo w rolety. Całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

„Barciński Park” to pełne światła, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane osiedle. W czterech trzykondygnacyjnych budynkach, wyróżniających się jasną elewacją zaprojektowano ponad 150 wygodnych mieszkań. Każde z nich zostało wyposażone w balkon, loggie lub taras. W ciepłe dni będzie to idealne miejsce na poranną kawę lub wieczorny odpoczynek po pracy. Skala budynków oraz ciche otoczenie sprawiają, że Barciński Park jest przyjaznym oraz komfortowym miejscem do zamieszkania, a bogata oferta metraży zaczynająca się już od 39 m kw. ułatwia wybór idealnego lokum.

• Najwyższej jakości materiały budowlane

• Osprzęt elektryczny

• Podziemne garaże

• Komórki lokatorskie

• System monitoringu

STANDARD – MIESZKANIA

Nowoczesność, komfort i wysoki standard – to cechy charakterystyczne mieszkań na osiedlu „Barciński Park”. W piątym etapie inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, zaczynających się już od 39 m kw. W bieżącej ofercie znajduje się duży wybór mieszkań 1, 2, 3 oraz 4 pokojowych. Tak zróżnicowany wybór pozwala każdemu znaleźć swoje wymarzone „M”.

• okna – drewniane z napowietrzaczem z podwyższonymi parametrami akustycznymi

• balkony- wykładane granitową posadzką, balustrady stal ocynkowana malowana proszkowo

• grzejniki – grzejniki panelowe, w łazienkach drabinkowe marki Vissmann

• instalacja multimedialna – Internet, TV

• rolety zewnętrzne w oknach mieszkań znajdujących się na parterze

Inwestycja Barciński Park V znajduje się na Katedralnej, ul. Tylna (1.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Barciński Park V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Barciński Park V nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle „Barciński Park” położone jest w zielonej części Łodzi, pomiędzy ul. Sienkiewicza, Tylną a Kilińskiego. Niedaleko osiedla znajdują się dwa parki: Park Kilińskiego oraz najstarszy i uznawany za najpiękniejszy – Park Źródliska. Mieszkańcom Barcińskiego Parku wystarczy 10 minutowy spacer, by cieszyć się pobliskimi parkami lub też 10 minut jazdy samochodem, by zrobić zakupy w kultowej Manufakturze. A co z kafejkami na Piotrkowskiej? Tam już w 20 minut można dotrzeć korzystając z transportu publicznego. Obecnie powstaje V etap tego cieszącego się ogromną popularnością osiedla.

O komforcie życia i wypoczynku stanowi nie tylko przestrzeń mieszkania, ale także otoczenie budynku. Osiedle „Barciński Park” powstaje w zielonej enklawie miasta, wśród której można wyróżnić Park Kilińskiego oraz Park Źródliska. Jednocześnie na terenie osiedla zadbano o zachowanie cennych starych drzew, które dodatkowo zostaną uzupełniono nowymi nasadzeniami. Standard osiedla podkreślają też takie detale jak włoskie lampy do oświetlania trawników i elewacji budynków, jak również wysokiej jakości kostka brukowa zastosowana na chodnikach.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Barciński Park V?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Barciński Park V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1750 metrów od inwestycji Barciński Park V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Barciński Park V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Barciński Park V znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 99 w odległości 280 m, Zespół Szkół British International School of the University of Łódź w odległości 300 m, Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Barciński Park V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w odległości 410 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 420 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Barciński Park V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Pamso, w odległości 180 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Barciński Park V w odległości 70 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 150 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 310 m znajduje się Evergym Club.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: