Villa Sportowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSawa Park Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 208 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mokotowska Szpilka(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 100 brutto/m2
  Mokotowska Szpilka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 55 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Buszrem S.A.
 • Apartamenty przy Woronicza(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development
 • Art Deco Mokotów(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego 3 (5 km od centrum Warszawy)
  Art Deco Mokotów
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 39 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 20 ofert
  Terra Casa S.A.

Opis Inwestycji

Villa Sportowa

Inwestycja Villa Sportowa to kameralna inwestycja, nawiązująca swoją architekturą do nowoczesnych i stylowych willi miejskich.Projekt zakłada prosty układ bryły budynku. Podział na dwie sfery : wejściową i ogrodową pozwolił w układzie kubicznym na uzyskanie dwóch oblicz budynku: lekkiej, otwartej - ogrodowej i zamkniętej - wejściowej.Rozwiązania materiałowe, oszczędna kolorystyka elewacji jak i układ jej podziałów wraz z pasmowymi balkonami nadają budynkowi prosty, niepretensjonalny i elegancki charakter.W garażu podziemnym znajduje się 14 miejsc parkingowych.Projekt został przygotowany w warszawskiej Pracowni Architektonicznej AMP Atelier.Zastosowanie najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, dbałość o detal a także nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiły, że pod dachem Villi Sawa spotkała się nowoczesna architektura oraz funkcjonalna koncepcja aranżacji przestrzeni.Zakończenie inwestycji zaplanowano na lipiec 2015 roku.

Inwestycja Villa Sportowa znajduje się na Ksawerowie, ul. Sportowa 5 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sawa Park Invest Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Villa Sportowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Sportowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sawa Park Invest Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Sportowa

Górny Mokotów to najbardziej prestiżowa dzielnica Warszawy, w której każdy z nas chciałby zamieszkać. Jej centralne położenie, wspaniale rozwinięta infrastruktura oraz wielowiekowe tradycje sprawiają, że na Mokotowie znajduje się ponad połowa najwyższej klasy apartamentowców w Polsce. Jest to dzielnica wypełniona duża ilością zieleni i parków miejskich. Przez Mokotów przebiega również linia warszawskiego metra, a doskonale rozwinięta komunikacja miejska i rozbudowany system ścieżek rowerowych zapewniają szybkie połączenie z całym miastem. Szeroka oferta kulturalna, edukacyjna i rekreacyjna a także bogata infrastruktura handlowa tworzą pełne zaplecze dla mieszkańców Górnego Mokotowa.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Sportowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Villa Sportowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Wierzbno 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Sportowa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97 w odległości 300 m, Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Sportowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 320 m, Evimed w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Sportowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 100 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 190 m znajduje się Mokpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Sportowa w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.04.2014

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie