Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Siewierska 18

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Siewierska, oferowane bezpośrednio przez

Sawa Apartments

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Siewierska 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Siewierska 18Siewierska 18

3 zdjęcia

Siewierska 18
Siewierska 18
Siewierska 18

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Luksusowa i wyróżniająca się propozycja apartamentowa, usługowa i biurowa w samym sercu Starej Ochoty. Stonowana i elegancka elewacja w połączeniu z architektoniczną atmosferą Starej Ochoty tworzą miejsce o niepowtarzalnym klimacie.

Inwestycja dysponuje metrażami 50-280 mkw. Indywidualna aranżacja daje możliwość stworzenia lokalu idealnego dla mieszkańców Siewierskiej 18

Inwestycja Siewierska 18 znajduje się na Starej Ochocie, ul. Siewierska 18 (3.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Sawa Apartments.

Inwestycja Siewierska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Siewierska 18 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sawa Apartments przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Znakomita lokalizacja blisko terenów zielonych, w otoczeniu Pola Mokotowskiego, Parku Szczęśliwickiego oraz Parku Zachodniego, sprzyja praktykowaniu wielu form wypoczynku na świeżym powietrzu takich jak jogging, jazda na rolkach i rowerze, a także rekreację na basenie. Siewierska 18 tworzy również doskonałe miejsce na kameralne, luksusowe lokale usługowe.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Siewierska 18?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Siewierska 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 34 metrów od inwestycji Siewierska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rokosowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Siewierska 18 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Siewierska 18 znajdują się 72 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 70 w odległości 101 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 102 w odległości 106 m, Mini Żłobek - filia Żłobka nr 8 w odległości 128 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Siewierska 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet USG w odległości 54 m, Ortmed w odległości 180 m, Dental Classic w odległości 219 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Siewierska 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 25 m znajduje się Tamara, w odległości 45 m znajduje się Żabka, w odległości 47 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Siewierska 18 w odległości 106 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 124 m znajduje się lodowisko, w odległości 157 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023