Enklawa Zalesie

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej, oferowane bezpośrednio przez

Samson-Dom

Rzeszów, ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 482 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Enklawa ZalesieEnklawa Zalesie

4 zdjęcia

Enklawa Zalesie
Enklawa Zalesie
Enklawa Zalesie
Enklawa Zalesie
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (38): 38 pojemnych komórkach lokatorskich zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz na każdej kondygnacji.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Enklawa Zalesie to nowoczesny apartamentowiec położony w samym sercu rzeszowskiego Zalesia. To unikalny projekt pełen nowoczesnych rozwiązań, które zapewnią ich przyszłym mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo na każdym kroku. W kameralnym, czteropiętrowym budynku z windą powstanie 68 funkcjonalnych mieszkań o różnej konfiguracji – kawalerki, mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe oraz 4-pokojowe. Coś dla siebie znajdą w nim zatem zarówno single, jak i rodziny z dziećmi. Lokale będą dostępne w metrażu od 27 do 90 m2. Przy czym największe apartamenty z obszernymi tarasami zostaną zlokalizowane na najwyższym piętrze. Z kolei 7 mieszkań znajdujących się na parterze od strony wschodniej wyposażonych zostanie w ogródki. Każde mieszkanie zaprojektowano rzetelnie i z największą starannością, by jednocześnie maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. To także lokale dobrze nasłonecznione. W mieszkaniach powstaną wygodne strefy sypialniane i dzienne, w tym komfortowe miejsca do pracy i nauki. Enklawa Zalesie będzie też posiadała praktyczną halę garażową z 60 miejscami postojowymi. Nadto przewidziano 17 zewnętrznych miejsc postojowych oraz 7 osobnych garaży. Rowery, narzędzia i zapasy znajdą natomiast swoje miejsce w 38 pojemnych komórkach lokatorskich zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz na każdej kondygnacji.

Dużym atutem inwestycji Enklawa Zalesie jest także znaczna odległość od sąsiedniego budynku wynosząca minimum 20 metrów, czego raczej nie spotyka się często przy inwestycjach realizowanych w dużych miastach.

Enklawa Zalesie to synonim nowoczesności, komfortu i bezpieczeństwa. To miejsce, w którym nie musisz stawiać na kompromis. Znajdziesz w nim bowiem wszystko, czego szukasz.

Enklawa Zalesie została zaprojektowana tak, by idealnie uzupełniać zielony krajobraz tej dzielnicy. Bryła budynku zostanie pięknie wykończona elementami drewnopodobnymi, które świetnie dopełnią elegancką elewację w kolorze złamanej bieli i antracytu. Duże okna i obszerne tarasy pozwolą się natomiast cieszyć pięknymi widokami – szczególnie z najwyższych pięter budynku. Rodziny z dziećmi oraz fani aktywnego wypoczynku na pewno ucieszą się z sąsiedztwa terenów zielonych. To okolica idealna na spacery oraz do wszelkich form rekreacji.

Oddalone od miejskiego zgiełku ścieżki doskonale nadają się na jogging, jazdę rowerem albo nordic walking. To idealne miejsce by rozwijać swoje pasje i jednocześnie poczuć magię tej wyjątkowej dzielnicy. Z kolei studenci docenią fakt, że Enklawa Zalesie znajduje się w bliskiej odległości od kampusu Uniwersytetu Rzeszowskiego. W przerwie między zajęciami można bez problemu zregenerować się we własnych czterech kątach. Enklawa Zalesie łączy zatem w sobie wszystko to, co kochamy w mieście najbardziej – bliskość punktów handlowo-usługowych, dynamikę, a jednocześnie tereny zielone, w których można się świetnie zrelaksować.

Inwestycja Enklawa Zalesie znajduje się w Rzeszowie, ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej (4.7 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez Samson-Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Zalesie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Samson-Dom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc)

W inwestycji znajduje się 38 komórek lokatorskich 38 pojemnych komórkach lokatorskich zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz na każdej kondygnacji..

Lokalizacja inwestycji

Enklawa Zalesie powstanie w samym centrum rzeszowskiej dzielnicy Zalesie – przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej. To zaciszna i mało ruchliwa część miasta. Docenią ją z pewnością fani natury, bo okolica jest bardzo zielona. W niewielkiej odległości od Enklawy Zalesie znajduje się też kampus Uniwersytetu Rzeszowskiego. To miejsce, które łączy w sobie zalety mieszkania w dużym mieście, w tym bliskość punktów usługowych, medycznych, szkół oraz miejsc rozrywki, jak i korzyści płynące z oddalonej od ścisłego centrum oazy, w tym bliskość terenów zieleni i ciszę. Enklawa Zalesie będzie też stanowiła świetną bazę wypadową.

W ciągu 5 minut będzie można bowiem dotrzeć do realizowanej południowej obwodnicy Rzeszowa. W tym samym czasie można też piechotą dotrzeć do pętli autobusowej Łukasiewicza bezpośrednio skomunikowanej ze wszystkimi ważnymi punktami Rzeszowa, w tym Rynkiem miejskim, Politechniką oraz Dworcem PKP.

W pobliżu znajdują się takie obiekty jak:

-Uniwersytet Rzeszowski

-Arena-Park Zalesie

-Rynek miejski w Rzeszowie

-Żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa

-Pętla autobusowa Łukasiewicza

-południowa obwodnica Rzeszowa

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Enklawa Zalesie?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Zalesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 277 metrów od inwestycji Enklawa Zalesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smosarskiej 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Enklawa Zalesie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Zalesie znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Rzeszowski w odległości 358 m, Szkoła Podstawowa Nr 24 w odległości 598 m, szkoła w odległości 604 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa Zalesie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 262 m znajduje się Picolo, w odległości 716 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 742 m znajduje się Rogalik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Zalesie w odległości 407 m znajduje się boisko / kort, w odległości 524 m znajduje się boisko / kort, w odległości 597 m znajduje się basen.

Data publikacji: 26.09.2022
Data aktualizacji: 16.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: