Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zielone Tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Witosa, oferowane bezpośrednio przez

Sainz Development S.A.

Piastów, ul. Witosa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielone TarasyZielone Tarasy

8 zdjęć

Zielone Tarasy
Zielone Tarasy
Zielone Tarasy
Zielone Tarasy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe (kocioł kondensacyjny) - podłogowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Zielone Tarasy w Piastowie to inwestycja wyznaczająca trendy nowoczesnego budownictwa oraz nietuzinkowej architektury. Spośród wielu elementów, które znacząco wyróżniają się na tle innych inwestycji są między innymi zastosowane szlachetne tynki elewacyjne oraz taras na dachu budynku.

Zielone Tarasy Piastów to inwestycja, która łączy w sobie bliskość i łatwy dostęp do Stolicy z możliwością prowadzenia życia rodzinnego wśród domów jednorodzinnych otoczonych dużą ilość zieleni z dala od zgiełku wielkiego miasta. Lokalizacja znajdująca się tuż przy granicy z Warszawą pozawala w zaledwie kilkanaście minut dostać się do centrum zarówno samochodem, komunikacją miejską jak i koleją szynową.

Inwestycja Zielone Tarasy znajduje się w Piastowie, ul. Witosa (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Sainz Development S.A.

Inwestycja Zielone Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielone Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sainz Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji przy ul. Wincentego Witosa to spokojna okolica o niskiej zabudowie, położona z dala od zgiełku wielkiego miasta. Nieruchomość ma bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy.

W bliskiej odległości znajduje się:

- stacja PKP Ursus Niedźwiadek (800 m.)

- pętla autobusowa Ursus-Niedźwiadek (500 m.)

- pętla autobusowa przy ul. Regulskiej

- węzeł komunikacyjny trasy S2, S7, S8 i Alei Jerozolimskich (2,5 km)

Niewątpliwie największą zaletą jest możliwość szybkiego dojazdu do centrum Warszawy w zaledwie 15 min. Dodatkowym autem jest bogata infrastruktura handlowo-usługowa m.in. C.H Skorosze, C.H Factory, liczne siłownie, parki i place zabaw oraz wiele innych miejsc rekreacyjno-usługowych.

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Tarasy?

Dogodny dojazd z Piastowa do, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie, Warszawy zapewniają takie arterie, jak: Al. Jerozolimskie, droga wojewódzka nr 719 (Warszawa – Pruszków − Żyrardów) oraz znajdująca się 3 km od północnej granicy miasta – droga krajowa Poznańska (A2). Piastów znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy kursują stąd: 3 linie autobusowe, Koleje Mazowieckie oraz linia S1 Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 880 metrów od inwestycji Zielone Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Niedźwiadek 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Tarasy znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Staszica w odległości 315 m, szkoła w odległości 389 m, Przedszkole nr 413 w odległości 594 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 448 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy "Sylwia", w odległości 495 m znajduje się Kaufland, w odległości 539 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Tarasy w odległości 315 m znajduje się boisko / kort, w odległości 511 m znajduje się basen, w odległości 512 m znajduje się basen.

Data publikacji: 02.04.2020
Data aktualizacji: 03.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023