Grunwald2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świerzawska, oferowane bezpośrednio przez Ronson Development Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Świerzawska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 461 ofert w najbliższej okolicy!

Grunwald2

8 zdjęć

Grunwald2
Grunwald2
Grunwald2
Grunwald2

Najbliższe inwestycje

 • Świerzawska 4
  od: 7 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Ataner Sp. z o.o.

 • Ptasia 20
  od: 6 467 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Smoluchowskiego 3 etap II
  od: 7 300 zł/m2

  Konimpex-Invest

Opis Inwestycji

OSIEDLE GOTOWE DO ODBIORU!

Inwestycja Grunwald2 znajduje się na Ławicy, ul. Świerzawska 5 (4.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Ronson Development Sp. z o.o.

Inwestycja Grunwald2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 267 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Grunwald2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ronson Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 267 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiadafalse
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grunwald2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Grunwald2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marszałkowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grunwald2 znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa Mieszko w Poznaniu w odległości 250 m, Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych Poznańskiego Centrum Edukacji w odległości 290 m, Poznańska Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grunwald2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Demedi w odległości 210 m, Centrum Zdrowia ASGO w odległości 260 m, Medi Partner w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grunwald2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grunwald2 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2018
Data aktualizacji: 30.04.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: