Inwestycja przy ul. Sobieskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana III Sobieskiego, oferowane bezpośrednio przez Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.

Bydgoszcz, ul. Jana III Sobieskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2291 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Sobieskiego

7 zdjęć

Inwestycja przy ul. Sobieskiego
Inwestycja przy ul. Sobieskiego
Inwestycja przy ul. Sobieskiego
Inwestycja przy ul. Sobieskiego

Najbliższe inwestycje

 • Urzecze II
  Pod wynajem

  Urzecze II

  Budlex Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Królowej Jadwigi
  1.2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2024
  • Metraż: 26-101 m2
  • Mieszkań: 131
  • Pokoje: 1-4
 • Urzecze
  Pod wynajem

  Urzecze

  Budlex Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Naruszewicza
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 32-133 m2
  • Mieszkań: 86
  • Pokoje: 1-5
 • Garbary 5
  od: 7 990 zł/m2

  Garbary 5

  Colian Developer

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Garbary 5
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 54-112 m2
  • Mieszkań: 21
  • Pokoje: 2-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragniemy zaprezentować nasz nowy budynek mieszkalny przy ul.Sobieskiego 2A.

Inwestycja wypełnia lukę na bydgoskim rynku nowych mieszkań. Ułatwia ona start młodym osobom w dorosłe życie, starszym zaś daje poczucie bezpieczeństwa oraz dostęp do niezbędnej infrastruktury.

Sobieskiego 2A to nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek z gustownie wykończoną klatką schodową. Na pierwszej kondygnacji znajdują się lokale użytkowe oraz komórki lokatorskie. Lokale mieszkalne zajmują piętra od I do IV. Dla wygody i komfortu mieszkańców w budynku zostanie zamontowana nowoczesna cichobieżna winda. Teren wokół budynku będzie grodzony, monitorowany. Ogrzewanie miejskie, dla każdego mieszkania własny licznik zużycia energii cieplnej.

W ofercie znajdują się bardzo funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 24 do 54m2. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by praktycznie wykorzystać każdy metr kwadratowy lokalu. Wszystkie mieszkania oddawane w stanie deweloperskim, dodatkowo posiadają: parapety wewnętrzne, grzejniki z płaską płytą czołową, płytki mrozoodporne na balkonie. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Sobieskiego znajduje się w Bydgoszczy, ul. Jana III Sobieskiego (1.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Sobieskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Sobieskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek Sobieskiego 2 A powstaje w dzielnicy Śródmieście, gdzie bogata przeszłość zderza się z nowoczesną przyszłością. Ta część miasta nieustannie się rozwija i pięknieje, stając się coraz bardziej przyjazna mieszkańcom. W okolicy: nowoczesny dworzec PKP, hala Astoria z bogatą ofertą zajęć rekreacyjno-sportowych, Wyspa Młyńska będąca centrum życia kulturalnego i rodzinnego mieszkańców Bydgoszczy.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Sobieskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Sobieskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Sobieskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Sobieskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Sobieskiego znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Global Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bydgoszczy w odległości 120 m, Global Edukacja Centrum Szkoleniowe w Bydgoszczy w odległości 120 m, Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Sobieskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Sobieskiego w odległości 190 m znajduje się Cegielnia, w odległości 310 m znajduje się Park Trampolin, w odległości 320 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 18.06.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: