Young City etap VIII

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Batalionów Chłopskich, oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Batalionów Chłopskich 87

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 619 ofert w najbliższej okolicy!

Young City etap VIII

2 zdjęcia

Young City etap VIII

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Young City to projekt łączący w sobie sprawdzone rozwiązania z duchem młodzieńczej pasji i energii. Nowoczesna forma architektoniczna, niska zabudowa oraz otaczająca budynki zieleń spodoba się zarówno wysportowanym singlom, jak i rodzicom szukającym miejsca, w którym mogliby stworzyć bezpieczny dom dla swoich pociech. Każdy znajdzie tu wszystko, co potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni – aktywni będą mieć na wyciągnięcie ręki pełną ofertę rozrywkowo-kulturalną stolicy, a amatorzy leniwych popołudni odnajdą spokój w zaciszu zielonych alejek.

Wyjątkowym atutem nowej inwestycji jest świetna lokalizacja gwarantująca dostęp do rozwiniętej infrastruktury społecznej oraz dobrej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Inwestycja Young City etap VIII znajduje się na Chrzanowie, ul. Batalionów Chłopskich 87 (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Robyg S.A.

Inwestycja Young City etap VIII została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Young City etap VIII nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Robyg S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Young City etap VIII?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Young City etap VIII mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Young City etap VIII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chrzanów 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Young City etap VIII znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Young City etap VIII znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Mali Ekolodzy w odległości 40 m, Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek" w odległości 360 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "Niebieska Sprężynka" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Young City etap VIII składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Park Handlowy City Park Lazurowa, w odległości 450 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Young City etap VIII w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.11.2015
Data aktualizacji: 20.12.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: