Green Mokotów etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 581 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

  • Rezydencja Dolina Mokotów(0.2 km dalej)

    Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Bergamotki (6.1 km od centrum Warszawy)
    Rezydencja Dolina Mokotów
    Termin oddania: 3 kw. 2021
    Liczba mieszkań: 49
    Powierzchnia: 31 - 138 m2
    Liczba pokoi: 1 - 5
    Yareal Polska Sp. z o. o.
  • Wille Bergamotki(0.2 km dalej)

    Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Bergamotki (6.1 km od centrum Warszawy)
    Ceny od: 11 700 brutto/m2
    Wille Bergamotki
    Termin oddania: 1 kw. 2021
    Liczba mieszkań: 15
    Powierzchnia: 71 - 151 m2
    Liczba pokoi: 3 - 6
    Rogowski Development Sp. z o.o.
  • Nova Królikarnia(0.7 km dalej)

    Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Jaśminowa (5.6 km od centrum Warszawy)
    Nova Królikarnia
    Termin oddania: 3 kw. 2021
    Liczba mieszkań: 20
    Powierzchnia: 74 - 133 m2
    Liczba pokoi: 3 - 5
    Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Pierwszy taki projektGreen Mokotów jest wyjątkowy. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem (pięć minut od Centrum) sprawia, że Mokotów to ulubiona dzielnica wielu warszawiaków. To właśnie tutaj większość z nich chciałaby zamieszkać. Kompleks mieszkaniowy Green Mokotów jest skąpany w zieleni... A nowoczesna architektura oferuje szeroki wachlarz możliwości.Czar MokotowaMokotów słynie z parków (Morskie Oko, Park Dreszera) oraz zabytkowych kamienic i stylowych willi. Kompleks mieszkaniowy Green Mokotów stanie u podnóża skarpy wiślanej przy alei Wilanowskiej. Będzie w bezpośrednim sąsiedztwie metra i pięć minut od zagłębia biznesowego na Służewcu. W okolicy znajdują się liczne szkoły i przedszkola. Zmotoryzowani będą mogli łatwo wydostać się z Warszawy (np. Trasą Siekierkowską) czy dojechać na lotnisko (15 minut).Zielono mi...Obszar Green Mokotów otaczają tereny spacerowe, parki, zbiorniki wodne i ścieżki rowerowe (pięć minut nad Jeziorko Czerniakowskie i 10 minut do Powsina). Wewnątrz samego kompleksu znajdą się liczne trawniki, szpalery drzew, ławeczki, ogródki przy mieszkaniach, oraz strefa aktywnego wypoczynku i plac zabaw dla najmłodszych. W bliskim otoczeniu Green Mokotów dostępne są takie atrakcje jak tor łyżwiarski Stegny, Wodny Park Warszawianka czy tor wyścigów konnych Służewiec.Wysoki standard – w każdym tego słowa znaczeniuTakże dosłownym – lokale mieszkaniowe będą miały co najmniej 3 metry wysokości. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwoli obniżyć czynsz i dbać o środowisko. Każde mieszkanie będzie jednocześnie inteligentnym domem – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawi, że będzie można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych.Prestiż dostępny dla wszystkichW ofercie Green Mokotów są zarówno mniejsze, komfortowe mieszkania, jak i przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie. Wybór zadowoli każdego: singla, młodą parę, rodzinę z dziećmi, wielbicieli klasyki i spokoju...

Inwestycja Green Mokotów etap III znajduje się na Stegnach, Al. Wilanowska (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Green Mokotów etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Green Mokotów etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 94 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 355 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Green Mokotów etap III

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Mokotów etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Green Mokotów etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łukowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Green Mokotów etap III znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 80 w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Br. Malinowskiego w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Green Mokotów etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Alzheimera w odległości 130 m, Molas Clinic w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Mokotów etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Putka, w odległości 200 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green Mokotów etap III w odległości 10 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 20.09.2016

Data aktualizacji: 20.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie