Green Mokotów etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 662 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wille Bergamotki(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Bergamotki (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 500 brutto/m2
  Wille Bergamotki
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 69 - 151 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  Rogowski Development Sp. z o.o.
 • Rezydencja Dolina Mokotów(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Bergamotki (6.1 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Dolina Mokotów
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 67
  Powierzchnia: 31 - 139 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Wilanowska Point(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, Al. Wilanowska (6.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 700/m2
  Wilanowska Point
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 33 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Warsaw Luxury

Opis Inwestycji

Pierwszy taki projektGreen Mokotów jest wyjątkowy. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem (pięć minut od Centrum) sprawia, że Mokotów to ulubiona dzielnica wielu warszawiaków. To właśnie tutaj większość z nich chciałaby zamieszkać. Kompleks mieszkaniowy Green Mokotów jest skąpany w zieleni... A nowoczesna architektura oferuje szeroki wachlarz możliwości.Wysoki standard – w każdym tego słowa znaczeniuTakże dosłownym – lokale mieszkaniowe będą miały co najmniej 3 metry wysokości. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwoli obniżyć czynsz i dbać o środowisko. Każde mieszkanie będzie jednocześnie inteligentnym domem – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawi, że będzie można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych.Prestiż dostępny dla wszystkichW ofercie Green Mokotów są zarówno mniejsze, komfortowe mieszkania, jak i przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie. Wybór zadowoli każdego: singla, młodą parę, rodzinę z dziećmi, wielbicieli klasyki i spokoju...

Inwestycja Green Mokotów etap I znajduje się na Stegnach, Al. Wilanowska (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Green Mokotów etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Green Mokotów etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 92 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 340 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Green Mokotów etap I

Zielono mi... Obszar Green Mokotów otaczają tereny spacerowe, parki, zbiorniki wodne i ścieżki rowerowe (pięć minut nad Jeziorko Czerniakowskie i 10 minut do Powsina). Wewnątrz samego kompleksu znajdą się liczne trawniki, szpalery drzew, ławeczki, ogródki przy mieszkaniach, oraz strefa aktywnego wypoczynku i plac zabaw dla najmłodszych. W bliskim otoczeniu Green Mokotów dostępne są takie atrakcje jak tor łyżwiarski Stegny, Wodny Park Warszawianka czy tor wyścigów konnych Służewiec.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Mokotów etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Green Mokotów etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łukowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Green Mokotów etap I znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 107 im. Br. Malinowskiego w odległości 400 m, Przedszkole Nr 80 w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Green Mokotów etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Alzheimera w odległości 240 m, Molas Clinic w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Mokotów etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Putka, w odległości 290 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green Mokotów etap I w odległości 180 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 15.10.2015

Data aktualizacji: 20.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie