Apartamenty Królewskie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Królewskie dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
AK/A/B/1/1
4
93,12 m²
1

Opis Inwestycji

Modne miejsce!• Dynamicznie rozwijające się Miasteczko Wilanów sprawia, że jest ono ulubionym miejscem ludzi młodych i aktywnych• Powstające wciąż restauracje i kawiarenki zachęcają do spędzenia miłych chwil w towarzystwie rodziny i znajomych• Miasteczko wyróżnia wysoko rozwinięta infrastruktura miejska o rozbudowanej ofercie edukacyjnej, usługowej i rekreacyjnej• Bliskie sąsiedztwo wiekowych zabytków i pięknych ogrodów dodaje miejscu prestiżu i tworzy wyjątkową atmosferęNa wyciągnięcie ręki!• Centrum miasta: ok. 20 min.• CH Galeria Mokotów: ok. 15 min.• Szpital Medicover: ok. 2min.• Dworzec Centralny: ok. 25 min.• Lotnisko im. Fryderyka Chopina: ok. 20 min.Pięknie i Stylowo• Do dyspozycji mieszkańców, na parterze budynku, zostaną oddane fitness i wózkownia, a w klatce A powstanie eleganckie lobby wykończone materiałami wysokiej jakości• Wyjątkową lokalizację Apartamentów Królewskich podkreśli stonowana kolorystyka elewacji oraz naturalne materiały: szkło, kamień i drewno• Oprócz zielonego dziedzińca z placem zabaw, na terenie inwestycji znajdzie się park z elementami małej architektury• Powstanie tu 79 komfortowych apartamentów oraz 8 lokali użytkowych

Inwestycja Apartamenty Królewskie znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Apartamenty Królewskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Królewskie pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 93 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 93 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Królewskie

Zwolennicy aktywnego wypoczynku na pewno docenią liczne ścieżki rowerowe, trasy biegowe, centra fitness, baseny i boiska. Wielbiciele golfa będą zachwyceni znajdującym się nieopodal zadbanym polem golfowym. Miłośnicy przyrody z przyjemnością odwiedzą Ogród Botaniczny w Powsinie czy rezerwat Wyspy Zawadowskie. Barokowy Pałac otoczony przepięknym parkiem to idealne miejsca na rodzinne spacery.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Królewskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Królewskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oś Królewska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Królewskie znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 24 w odległości 330 m, Niepubliczne Przedszkole Karate Kids w odległości 350 m, Przedszkole Numer Jeden w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Królewskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Wilanów w odległości 290 m, Centrum medyczne Unicare w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Królewskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 140 m znajduje się Gekon, w odległości 260 m znajduje się Zieleniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Królewskie w odległości 310 m znajduje się CrossFit 12U1, w odległości 310 m znajduje się Total Fitness.

Data publikacji: 06.06.2019

Data aktualizacji: 22.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie