Apartamenty Królewskie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 267 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • AR4 City Residence(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Aleja Rzeczypospolitej 4 (9.4 km od centrum Warszawy)
  AR4 City Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 48 - 135 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 22 oferty
  Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Nordic Sadyba(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Nałęczowska 33 (7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 576/m2
  Nordic Sadyba
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 228
  Powierzchnia: 28 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 101 ofert
  YIT Development Sp. z o.o.
 • Wiktoria(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 033/m2
  Wiktoria
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 52
  Powierzchnia: 47 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 6 ofert
  Polnord S.A.

Opis Inwestycji

Modne miejsce!• Dynamicznie rozwijające się Miasteczko Wilanów sprawia, że jest ono ulubionym miejscem ludzi młodych i aktywnych• Powstające wciąż restauracje i kawiarenki zachęcają do spędzenia miłych chwil w towarzystwie rodziny i znajomych• Miasteczko wyróżnia wysoko rozwinięta infrastruktura miejska o rozbudowanej ofercie edukacyjnej, usługowej i rekreacyjnej• Bliskie sąsiedztwo wiekowych zabytków i pięknych ogrodów dodaje miejscu prestiżu i tworzy wyjątkową atmosferęNa wyciągnięcie ręki!• Centrum miasta: ok. 20 min.• CH Galeria Mokotów: ok. 15 min.• Szpital Medicover: ok. 2min.• Dworzec Centralny: ok. 25 min.• Lotnisko im. Fryderyka Chopina: ok. 20 min.Pięknie i Stylowo• Do dyspozycji mieszkańców, na parterze budynku, zostaną oddane fitness i wózkownia, a w klatce A powstanie eleganckie lobby wykończone materiałami wysokiej jakości• Wyjątkową lokalizację Apartamentów Królewskich podkreśli stonowana kolorystyka elewacji oraz naturalne materiały: szkło, kamień i drewno• Oprócz zielonego dziedzińca z placem zabaw, na terenie inwestycji znajdzie się park z elementami małej architektury• Powstanie tu 79 komfortowych apartamentów oraz 8 lokali użytkowych

Inwestycja Apartamenty Królewskie znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Apartamenty Królewskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Królewskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 93 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Królewskie

Zwolennicy aktywnego wypoczynku na pewno docenią liczne ścieżki rowerowe, trasy biegowe, centra fitness, baseny i boiska. Wielbiciele golfa będą zachwyceni znajdującym się nieopodal zadbanym polem golfowym. Miłośnicy przyrody z przyjemnością odwiedzą Ogród Botaniczny w Powsinie czy rezerwat Wyspy Zawadowskie. Barokowy Pałac otoczony przepięknym parkiem to idealne miejsca na rodzinne spacery.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Królewskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Królewskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oś Królewska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Królewskie znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 24 w odległości 330 m, Niepubliczne Przedszkole Karate Kids w odległości 350 m, Przedszkole Numer Jeden w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Królewskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Wilanów w odległości 290 m, Centrum medyczne Unicare w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Królewskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 140 m znajduje się Gekon, w odległości 260 m znajduje się Zieleniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Królewskie w odległości 310 m znajduje się CrossFit 12U1, w odległości 310 m znajduje się Total Fitness.

Data publikacji: 06.06.2019

Data aktualizacji: 25.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie