W52

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRezydencja Wołoska Sp. z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji W52 dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
35
3
65,15 m²
5
69
3
63,71 m²
5
23
4
90,51 m²
3
31
4
90,51 m²
4
39
4
90,51 m²
5
71
5
157,67 m²
6

Opis Inwestycji

Doskonała infrastruktura, centrum biznesowe i mnóstwo zieleni. Mokotów jest najlepszą dzielnica do mieszkania, bo łączy w sobie wszystko, co niezbędne do zachowania komfortu życia i pracy.Kameralny apartamentowiec W52 to 70 mieszkań stworzonych dla tych, którzy cenią ten unikatowy klimat Mokotowa. Budynek ma 6 pięter. Metraże mieszkań mieszczą się w przedziale od 36 do 91 m2 i mają od 2 do 4 pokoi. Na ostatnim piętrze znajdzie się wyjątkowy 5 pokojowy penthouse z dwoma tarasami i loggią. Kilkadziesiąt apartamentów o różnych powierzchniach i przemyślanych, funkcjonalnych rozkładach, pozwala na wybór komfortowej przestrzeni, która spełni oczekiwania jej mieszkańców. W ofercie W52 znajdziesz mieszkanie skrojone na miarę twoich potrzeb.Forma W52 nawiązuje do klasycznej i oszczędnej architektury Mokotowa – jest ponadczasowa. Apartamentowiec został zaprojektowany przez warszawską pracownię architektoniczną BUJNOWSKI ARCHITEKCI, która w swoim portfolio ma budynki biurowe, jak Zebra Tower czy J44 w Warszawie oraz projekty mieszkaniowe, a także użyteczności publicznej i przemysłowe. Estetyce W52 towarzyszy jakość wykonania – najwyższy standard wykończenia budynku. Do stworzenia elewacji i wnętrza wykorzystano wysokiej jakości materiały: klasyczny kamień, płyty fibrocementowe, stal polerowaną i mosiądz, w planach są także aluminiowe odlewy, czyli detale, które nawiązują do sztuki rzemieślniczej. Dzięki temu budynek jest jednocześnie nowoczesny, ale zachowuje klasycznego ducha.Budynek W52, ku wygodzie mieszkańców, wyposażony jest w: podziemny, dwupoziomowy parking; wózkownie i rowerownie, a także dwie windy.Rozpoczęcie budowy W52 to luty 2018 roku, zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2019 roku.

Inwestycja W52 znajduje się na Wierzbnie, ul. Wołoska 52A (4.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Rezydencja Wołoska Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja W52 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 71 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 70 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji W52 pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 64 do 158 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 65 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 91 m2 (3 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 158 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rezydencja Wołoska Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 71 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, loggia.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 5 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 64 do 158 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji W52

To właśnie w sercu ulubionej dzielnicy warszawiaków to, co przytulne i domowe spotyka się z energią miasta w nowym projekcie mieszkaniowym o nazwie W52. Inwestycja ma nazwę od swojego adresu, czyli ul. Wołoskiej 52 A. Zaledwie 5 min spaceru będzie dzielić budynek od słynnego mokotowskiego Fortu, a 3 min jazdy samochodem – od Galerii Mokotów. W okolicy są też dostępne szkoły i przedszkola, bazarki ze świeżą żywnością, kawiarnie i restauracje, a miejskie tereny zielone, z Ogródkiem Jordanowskim i Polem Mokotowskim na czele, gwarantują wypoczynek i codzienny kontakt z naturą. Blisko, bo na Służewcu znajduje się centrum biznesowe Warszawy. Dostępna jest pełna infrastruktura transportu miejskiego: tramwaje, autobusy oraz w bliskiej odległości metro Racławicka i metro Wierzbno. Bądź częścią Mokotowa i zamieszkaj w W52.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 200 metrów od inwestycji W52 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wołoska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji W52 znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 138 w odległości 150m, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy STO w odległości 200m, Przedszkole nr 228 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Dentyści pod jedynką, w odległości 50 m znajduje się GabineTY Psychoterapii i Diagnozy, w odległości 200 m znajduje się Natura Medica. Gabinet medycyny holistycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Foto Biel, w odległości 50 m znajduje się Czary Gary, w odległości 50 m znajduje się Dawna Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Gymnasion Dla Kobiet, w odległości 350 m znajduje się CrossFit Warsaw rLOVEution, w odległości 550 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 28.02.2018

Data aktualizacji: 10.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie