Rezydencja Potocka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRezydencja Potocka Sp. z o.o. Sp. k

Ceny od: 14 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Potocka dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3.
4
88,69 m²
1
16
5
134,99 m²
4
15 700 zł/m²

Opis Inwestycji

Nowoczesna i elegancka architektura nadaje wyjątkowego charakteru tej kameralnej inwestycji, która znajduje się przy ulicy Barszczewskiej w Warszawie. Projekt przemyślany w każdym, nawet najmniejszym szczególe stanowi odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Natomiast wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów zapewniają maksymalne poczucie komfortu.W sześcio kondygnacyjnym budynku zbudowane zostanie łącznie 18 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 m2 do 134 m2. Do wyboru przyszłych lokatorów zostaną oddane komfortowe i przytulne kawalerki, a także przestronne i ustawne mieszkania 2 i 3-pokojowe. Dla najbardziej wymagających przygotowano przestronne apartamenty z 4 lub 5 pokojami, garderobami i dwiema łazienkami.W budynku przewidziano możliwość łączenia mieszkań, aby tworzyć niepowtarzalne przestrzenie do 220 m2. Ceny apartamentów zaczynają się od 14.800 zł/m2.

Inwestycja Rezydencja Potocka znajduje się na Marymoncie-Potoku, ul. Barszczewska (5.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Rezydencja Potocka Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Rezydencja Potocka jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Potocka pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 89 do 135 metrów kwadratowych w cenie od 14 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 89 m2 (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 135 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rezydencja Potocka Sp. z o.o. Sp. k przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 89 do 135 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 900 do 15 700 zł.
Opis płatności:harmonogram płatności zgodny z postępem prac ( rozliczenie co 3 miesiące ).
Warunki rezerwacji:umowa deweloperska.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości 8 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Potocka

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Rezydencja Potocka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Barszczewska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Potocka znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 65 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 65 im. W. Orkana w odległości 350m, Żłobek Nr 16 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się ISTOTA Gabinet Terapii i Rozwoju Dziecka, w odległości 150 m znajduje się Ostaszewski Andrzej, lek. med. Spec. anestezjolog, w odległości 250 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii Gwiaździsta.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Projektowanie Wnętrz Anna Art Studio, w odległości 200 m znajduje się PKO BP Oddział nr 21, w odległości 300 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się OSiR Żoliborz, w odległości 250 m znajduje się Stadion, w odległości 400 m znajduje się Fun Swim. Kaczorowska J. .

Data publikacji: 26.04.2018

Data aktualizacji: 18.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie