Raszyńska Residence

Oferta archiwalna

Piaseczno, ul. Raszyńska 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 265 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Raszyńska Residence

3 zdjęcia

Raszyńska Residence
Raszyńska Residence
Raszyńska Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe wykończone fornirem lub laminatem. Zamykane na zamek atestowany. Ościeżnica stalowa, malowana. Drzwi wewnętrzne – otwory przygotowane do montażu drzwi.

Posadzka

Posadzki w pomieszczeniach suchych – wylewka anhydrytowa, do indywidualnego wykończenia przez Kupującego. Posadzka w łazience- wylewka anhydrytowa, (każdy z nabywców zobowiązany jest wykonać we własnym zakresie izolację podpłytkową z folii płynnej).

Ściany

Ściany międzymieszkaniowe – bloczek SILKA E18A cm. Wykończenie sufitów i ścian - tynk gipsowy nakładany maszynowo.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne – blacha ocynkowana powlekana.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne – konglomerat 2 cm.

Instalacje

Instalacja elektryczna – instalacja podtynkowa zakończona gniazdami i wypustami oświetleniowymi z kostką zaciskową, tablica rozdzielcza z wyłącznikiem różnicowo- prądowym. Instalacja domofonowa (na zewnątrz video-domofon, w lokalu słuchawka domofonowa (istnieje możliwość indywidualnego montażu video-domofonu). Instalacja RTV - przyłącze telewizji naziemnej cyfrowej oraz telewizji satelitarnej, przyłącze światłowodowe do lokalu, przyłącze internetowe i telefoniczne , gniazdo RTV. Podejścia pod punkty przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Ogrzewanie

Ogrzewanie grzejnikowe w pomieszczeniach mieszkalnych i kuchni, w pomieszczeniu łazienki podejście pod grzejnik łazienkowy.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (114 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Raszyńska 26 to nowa inwestycja w Piasecznie, która powstaje z myślą o osobach, dla których ważna jest lokalizacja, łatwa komunikacja, dobra jakość wykonania.

Budynek posiada 4 kondygnacje oraz 2 poziomy garażu oraz 2 windy i jest realizowany w jednym etapie.

Inwestycja została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wysoki standard wykończeniowy z użyciem najwyższej klasy materiałów i technologii wyróżniają inwestycje, podobnie jak wszystkie dotychczasowe inwestycje dewelopera.

W inwestycji znajdują się funkcjonalne mieszkania od 26 do 80 m kw., zaprojektowane tak, aby każdy nabywca znalazł to, czego poszukuje – od przestronnego mieszkania po przytulny lokal z ogródkiem. Wszystkie mieszkania mają duże balkony lub tarasy i ogródki.

W garażu podziemnym znajduje się 114 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Ogrzewanie będzie własne: wspólna kotłownia zasilana piecami gazowymi, zaopatrywać będzie mieszkania w CO i CWU. Każda klatka schodowa będzie miała własną kotłownie.

Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje wysoki komfort życia. Nowoczesna architektura, piękne, naturalne elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Raszyńska 26 wyróżnia się w piaseczyńskiej panoramie miasta.

Inwestycja Raszyńska Residence znajduje się w Piasecznie, ul. Raszyńska 26 (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez RESIDENCE III Sp. z o.o.

Inwestycja Raszyńska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Raszyńska Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RESIDENCE III Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (114 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Raszyńska Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Raszyńska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Raszyńska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiczna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Raszyńska Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Raszyńska Residence znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Malinowy Domek" w odległości 160 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Mrówkolandia w odległości 200 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Raszyńska Residence w odległości 310 m znajduje się Green Up.

Data publikacji: 29.03.2021
Data aktualizacji: 01.05.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Piasecznie

Oferty w Piasecznie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: