Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villa Capri

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Siemianowicka, oferowane bezpośrednio przez

Real Polska Sp. z o.o.

Chorzów, Siemianowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 419 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa CapriVilla Capri

4 zdjęcia

Villa Capri
Villa Capri
Villa Capri
Villa Capri

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Lokal wykonany w standardzie deweloperskim, obejmującym w szczególności wykonanie instalacji wodnej, elektrycznej, wentylacyjnej, centralnego ogrzewania, z tynkiem gipsowym na ścianach wewnętrznych zatartym na gładko przygotowanym do malowania, z wylewkami betonowymi, drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy „C”, stolarka okienna PCV- okleina drewnopodobna od strony zewnętrznej, od wewnętrznej w kolorze białym.

Konstrukcja budynku

Villa Capri to kameralna inwestycja składająca się z dwóch 4-piętrowych budynków o nowoczesnej architekturze i oryginalnej włoskiej stylistyce, z dużymi oknami gwarantującymi dużą ilość naturalnego światła i doskonały widok. Nowoczesny design połączony został przez znakomitych architektów z funkcjonalnością. W najdrobniejszych szczegółach zadbano i pomyślano o mieszkańcach, aby zarówno wygląd budynku, jak i rozplanowanie mieszkań było idealne dla wymagających klientów, którzy cenią sobie dobrą jakość w przystępnej cenie. Elegancja i wytworna prostota, dbałość o detale oraz zastosowanie najlepszych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych to gwarancja najwyższej jakości. Aby zapewnić mieszkańcom prywatność oba bloki składają się z niewielkiej ilości mieszkań: odpowiednio 20 w bloku mniejszym AP2 i 58 w większym bloku AP1. W każdym budynku zadbano o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. W obu blokach znajdują się komórki lokatorskie, nowoczesne windy, a młodym rodzinom z dziećmi zapewniono wspólną w użytkowaniu wózkownię. Lokale usługowe, które przewidziane są na parterze zapewnią dostęp do koniecznych codziennych sprawunków. Każdy budynek gwarantuje miejsca parkingowe dla właścicieli: w budynku AP1 i AP2 w garażu podziemnym i dodatkowo naziemne w AP1. Szeroki wybór metraży mieszkań (od 35 m2 do 106 m2) i atrakcyjne rozwiązania funkcjonalne w każdym z nich gwarantują, że każdy, zarówno singiel, jak i rodzina w Villi Capri może znaleźć „swój kawałek nieba”, a deweloperski stan ich wykończenia pozwoli na wykończenie ich zgodnie z własnym pomysłem i stylem wkomponowującym się w urok Villi Capri

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (58): Oferujemy Państwu dodatkowo komórki lokatorskie, które stanowią rodzaj pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na parterze i pełnią funkcję piwnicy, gdzie można przechować dowolne przedmioty tj np. narzędzia, rowery czy opony samochodowe. Cena takiej komórki lokatorskiej to 8.000zł. Natomiast posiadamy również ogólnodostępną wózkownię.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc) : Posiadamy również miejsca postojowe naziemne zlokalizowane na patio w cenie 14.000zł.
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) : Oferujemy Państwu nowoczesny parking podziemny składający się z 58 miejsc postojowych. Cena miejsca postojowego to 25.000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Chorzów to dynamicznie rozwijające się miasto na Górnym Śląsku leżące na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej. Miasto łączące licznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa, a jednocześnie z silnie rozwiniętym ośrodkiem kulturalnym. Wystarczy wspomnieć, ze to właśnie Chorzów słynie z niepowtarzalnych imprez kulturalnych, szczególnie koncertów gwiazd muzyki światowej. Choć miasto stosunkowo młode, może poszczycić się wieloma zabytkami architektonicznymi. Niewielka odległość miasta od Katowic – stolicy Górnego Śląska gwarantuje stały kontakt z bogatym życiem kulturalnym i możliwością rozwoju zawodowego. Chorzów to miasto otwarte na świat, znajdujące się bowiem tylko około 30 km od Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice.

W wyjątkowym miejscu Chorzowa powstał kameralny zespół dwóch bloków Villa Capri – enklawa ciszy i spokoju. Lokalizacja jest doskonała przede wszystkim z powodu niebywale atrakcyjnego sąsiedztwa, do jakiego zaliczyć należy m. in. Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku zwany również jako Park Śląski, Planetarium i Górnośląski Park Etnograficzny – jednym słowem przyrodniczo-kulturalne serce miasta. Nie jest to jednak jedyna zaleta tego niespotykanego miejsca, gdzie warto zamieszkać.

Lokalizacja

Villa Capri to niewielkie osiedle usytuowane przy ulicy Siemianowickiej / Świerkowej składające się z dwóch kameralnych bloków mieszkalnych, które powstało w jednym z piękniejszych zakątków Chorzowa. Doskonała lokalizacja gwarantuje mieszkańcom szeroki wachlarz możliwości wypoczynku i rekreacji w pobliżu własnego domu.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się jeden z największych parków miejskich w Europie - Park Śląski nazywany zielonym płucami Górnego Śląska, który oprócz wartości przyrodniczych stanowi także kulturalne centrum otaczającej go aglomeracji.

Położenie bloków Villa Capri gwarantuje również doskonałe połączenie zarówno z centrum Chorzowa, jak i Katowicami oraz Siemianowicami Śląskimi.

Architektura

Villa Capri to kameralna inwestycja składająca się z dwóch 4-piętrowych budynków o nowoczesnej architekturze i oryginalnej stylistyce, z dużymi oknami gwarantującymi dużą ilość naturalnego światła i doskonały widok.

Nowoczesny design połączony został przez znakomitych architektów z funkcjonalnością. W najdrobniejszych szczegółach zadbano i pomyślano o mieszkańcach, aby zarówno wygląd budynku, jak i rozplanowanie mieszkań było idealne dla wymagających klientów, którzy cenią sobie dobrą jakość w przystępnej cenie.

Elegancja i wytworna prostota, dbałość o detale oraz zastosowanie najlepszych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych to gwarancja najwyższej jakości.

Aby zapewnić mieszkańcom prywatność oba bloki składają się z niewielkiej ilości mieszkań: odpowiednio 20 w bloku mniejszym AP2 i 58 w większym bloku AP1.

W każdym budynku zadbano o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. W obu blokach znajdują się komórki lokatorskie, nowoczesne windy, a o młodym rodzinom z dziećmi zapewniono wspólną w użytkowaniu wózkownię. Lokale usługowe, które przewidziane są na parterze zapewnią dostęp do koniecznych codziennych sprawunków. Każdy blok gwarantuje miejsca parkingowe dla właścicieli, w jednym z nich miejsca w podziemnym garażu (AP2), a w drugim naziemne (AP1)

Szeroki wybór metraży mieszkań (od 35 m2 do 106 m2) i atrakcyjne rozwiązania funkcjonalne w każdym z nich gwarantują, że każdy, zarówno singiel, jak i rodzina w Villi Capri może znaleźć „swój kawałek nieba”, a deweloperski stan ich wykończenia pozwoli na wykończenie ich zgodnie z własnym pomysłem i stylem.

Bezpieczeństwo

Villa Capri to enklawa spokoju, bezpieczeństwa i prywatności w kameralnych blokach. Każde wejście do bloku wyposażone w nowoczesne domofony podwyższające poziom bezpieczeństwa. Osobisty kod wejściowy zapewni, że do naszego mieszkania nie dostaną się nieproszeni goście.

Rekreacja

Osiedle Villa Capri powstało w jednym z piękniejszych zakątków Chorzowa w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego – „zielonej wyspie” w dużym mieście. Taka lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój dla tych wszystkich, którzy po ciężkim dniu chcą odpocząć w domowym zaciszu. Zaletą takiego sąsiedztwa jest możliwość odpoczynku parku, na łonie natury. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, które w okolicy mogą spędzić czas wśród przyrody, a dla aktywnych sportowo idealne miejsce na poranny lub wieczorny jogging.

W parku oprócz atrakcji przyrodniczych znajduje się również najstarsze i największe polskie planetarium, a w niedalekiej odległości od parku słynny Stadion Śląski z licznymi atrakcjami sportowymi dla każdego. Kolejna atrakcją tej lokalizacji jest wesołe miasteczko, a dla miłośników folkloru godny polecenia jest park etnograficzny.

Inwestycja Villa Capri znajduje się w Chorzowie została zrealizowana przez Real Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Capri została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Capri nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)

W inwestycji znajduje się 58 komórek lokatorskich Oferujemy Państwu dodatkowo komórki lokatorskie, które stanowią rodzaj pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na parterze i pełnią funkcję piwnicy, gdzie można przechować dowolne przedmioty tj np. narzędzia, rowery czy opony samochodowe. Cena takiej komórki lokatorskiej to 8.000zł. Natomiast posiadamy również ogólnodostępną wózkownię..

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Capri?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Capri mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 338 metrów od inwestycji Villa Capri znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Węzłowiec Centrum Handlowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Capri znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Capri znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Przedszkolny nr 1 Przedszkole nr 15 w Siemianowicach Śląskich w odległości 174 m, I Społeczne Przedszkole w Siemianowicach Śląskich w odległości 198 m, Żłobek Miejski w Siemianowicach Śląskich w odległości 612 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Capri jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia EUROMEDIC w odległości 301 m, Gabinet Stomatologiczny Wróblewskiego 20A w odległości 475 m, NZLA Bytków w odległości 860 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Capri składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 91 m znajduje się Biedronka, w odległości 103 m znajduje się Biedronka, w odległości 245 m znajduje się Raj Warzywa i Owoce.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Capri w odległości 222 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 251 m znajduje się basen, w odległości 274 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.03.2014
Data aktualizacji: 24.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023