Sun Tower

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Organizacji WIN, oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Łódź, Bałuty, ul. Organizacji WIN 83

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 449 ofert w najbliższej okolicy!

Sun Tower

7 zdjęć

Sun Tower
Sun Tower
Sun Tower
Sun Tower

Najbliższe inwestycje

 • Gdańska 120
  od: 7 250 zł/m2

  Gdańska 120

  Aura Real Estate Sp. z o.o.

  Mieszkanie Stare Polesie, Polesie, Łódź
  ul. Gdańska 120
  0.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 70-117 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 3-4
 • OPAL Apartamenty
  Pod wynajem

  OPAL Apartamenty

  Cem-Mix

  Mieszkanie Katedralna, Śródmieście, Łódź
  ul. Piotrkowska 197
  0.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 26-71 m2
  • Mieszkań: 69
  • Pokoje: 1-3
 • Kopernika 15
  Pod wynajem

  Kopernika 15

  Vision Development

  Mieszkanie Stare Polesie, Polesie, Łódź
  ul. Kopernika 15/17
  0.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 26-83 m2
  • Mieszkań: 30
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

SUN TOWER położony jest na terenie jednej z najstarszych dzielnic Łodzi – Bałut – ta wyjątkowa lokalizacja oznacza piękne, zielone otoczenie, przy jednoczesnej bliskości sieci łatwych powiązań komunikacyjnych z całym miastem.

W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się wiele linii tramwajowych i autobusowych. Odpoczynek i relaks zapewni bezpośrednie sąsiedztwo Skweru Gdańskiego – jednego z łódzkich parków oraz Pływalni Promienistych z odkrytym basenem.

W pobliżu są przedszkola, szkoły, poczta, banki, kościół, przychodnia zdrowia, oraz wiele punktów handlowych.SUN TOWER łączy w sobie awangardową, nowoczesną formę, z wygodą funkcjonalnych rozwiązań.

Elegancka architektura XIV kondygnacyjnego budynku, jasna elewacja w ciepłych, naturalnych kolorach, okna w kolorze ciemnego drewna nadają budynkowi niepowtarzalny charakter.

Elementy fasady z kamienia naturalnego, eleganckie ogrodzenie i oświetlenie terenu, panoramiczna winda, która umożliwi podziwianie widoku na pobliski park, szykownie urządzona recepcja, wysoki standard wykończenia klatek schodowych.

Do tego całodobowa ochrona i rozbudowany system zabezpieczeń. SUN TOWER został zaprojektowany tak, aby spełnić różnorodne oczekiwania naszych Klientów.

Do wyboru jest 47 mieszkań 2, 3 i 4 – pokojowych dostępnych w metrażach od 47 m2 do 280 m2.

Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by zapewnić ich maksymalne doświetlenie.

Na kondygnacjach na planie koła, duże powierzchnie przeszkleń zapewnią poczucie wolności oraz wspaniałą swobodę przestrzeni.

Do tego dla wszystkich najwyższej klasy wideofony oraz drzwi antywłamaniowe z zainstalowanym systemem D-Code.

Inwestycja Sun Tower znajduje się na Bałutach, ul. Organizacji WIN 83 została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja Sun Tower została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sun Tower nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sun Tower?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sun Tower mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Sun Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrkowska Centrum.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sun Tower znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sun Tower znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ATUT Lider Kształcenia - Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w odległości 220 m, Atut Lider Kształcenia Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łodzi w odległości 220 m, Atut Lider Kształcenia Policealna Szkoła Medyczna w Łodzi w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sun Tower jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Estetycznej i Rehabilitacji NOWA EUROPA w odległości 200 m, PROFESOR DZIKI CLINIC w odległości 380 m, Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sun Tower składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Central, w odległości 140 m znajduje się Społem, w odległości 180 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sun Tower w odległości 110 m znajduje się McFit, w odległości 260 m znajduje się Klub sportowy Gwardia Łódź, w odległości 280 m znajduje się Club Sportera.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: