Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mirabelkowa Aleja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podchorążych, oferowane bezpośrednio przez

Real Development Group

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 49

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 453 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mirabelkowa AlejaMirabelkowa Aleja

12 zdjęć

Mirabelkowa Aleja
Mirabelkowa Aleja
Mirabelkowa Aleja
Mirabelkowa Aleja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : miejsca naziemne oraz garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mirabelkowa Aleja logo

Mirabelkowa Aleja to doskonale znane mieszkańcom Łodzi, nowoczesne osiedle, zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Złotno przy ul. Podchorążych 49. W ramach rozbudowy osiedla do dyspozycji Klientów zostaną oddane trzy trzykondygnacyjne budynki obejmujące 54 mieszkania (do wyboru z tarasami, balkonami, loggiami lub ogródkami). Projekt Mirabelkowa Aleja, to połączenie estetyki i funkcjonalności. Mieszkania zostały dostosowane do zmieniających się trendów na rynku nieruchomości, wnętrza posiadają duży potencjał aranżacyjny, wpisując się w aktualne preferencje Klientów. Wyróżnia je spójność z otoczeniem, harmonia z zielenią, która w kompozycji przestrzeni odgrywa kluczową rolę. Klienci, którzy mieszkają we wcześniej zrealizowanych etapach tej inwestycji, najwyżej cenią sobie bezpieczeństwo, ciszę, spokój, otoczenie zieleni i świetną komunikację z miastem.

Architekci odpowiedzialni za najnowszy etap osiedla stworzyli azyl, w którym każdy znajdzie spokój, wygodę i ciszę. To wszystko jest niezbędne by móc wykreować strefy, których mieszkańcy potrzebują do pracy, nauki czy relaksu z rodziną lub przyjaciółmi. Duży wpływ na poczucie komfortu mieszkańców mają funkcjonalne i przestronne tarasy oraz ogródki, umożliwiające stworzenie unikalnej, sprzyjającej odprężeniu przestrzeni. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane miejsca postojowe oraz garaże, zlokalizowane na terenie osiedla. Wśród nich znajdą się także miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Istotny wpływ na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców Mirabelkowej Alei ma fakt, iż osiedle od Real Development Group powstaje na zamkniętym, ogrodzonym terenie. Do dyspozycji mieszkańców spędzających wolny czas aktywnie jest outdoorowa siłownia oraz duży, spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa plac zabaw, który docenią najmłodsi mieszkańcy.

Inwestycja Mirabelkowa Aleja znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 49 (6.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja Mirabelkowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mirabelkowa Aleja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Projektując osiedle mieszkaniowe Mirabelkowa Aleja, przyświecała nam idea poszanowania otoczenia i natury oraz stworzenie spójnego połączenia z nieruchomościami, które powstały we wcześniejszych etapach tej inwestycji. Z punktu widzenia rodzin z dziećmi, atutem Mirabelkowej Alei jest fakt, iż w bezpośrednim otoczeniu apartamentów znajdują się szkoły i przedszkola. Osiedle stwarza dodatkową możliwość rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu.

W pobliżu zlokalizowane są także markety, lokalne pasaże handlowe oraz ośrodki sportowe. Położenie osiedla pozwala również na szybki transport do ścisłego centrum miasta, zarówno własnym autem, jak i komunikacją miejską – nowe przystanki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Mirabelkowej Alei.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mirabelkowa Aleja?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mirabelkowa Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2806 metrów od inwestycji Mirabelkowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Żabieniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mirabelkowa Aleja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mirabelkowa Aleja znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 354 m, przedszkole w odległości 370 m, szkoła w odległości 868 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mirabelkowa Aleja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 854 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 967 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 996 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mirabelkowa Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 551 m znajduje się Delikatesy Chili, w odległości 755 m znajduje się Żabka, w odległości 763 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mirabelkowa Aleja w odległości 652 m znajduje się basen, w odległości 678 m znajduje się boisko / kort, w odległości 882 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.01.2022
Data aktualizacji: 01.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023