Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ewelin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obywatelska, oferowane bezpośrednio przez

Real Development Group

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Obywatelska 110

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 624 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

EwelinEwelin

8 zdjęć

Ewelin
Ewelin
Ewelin
Ewelin

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Monolityczna

Dach

Stropodach płaski z pokryciem z powłok bitumicznych.

Elewacja

Wyprawa elewacyjna cienkowarstwowa.

Stolarka okienna

PCV białe z szybami zespolonymi o współczynniku przenikalność k=1,1.

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Balkony

gres , balustrady żelbetonowe i pochwyty metalowe, malowane.

Posadzka

Posadzki pływające - podkład betonowy z izolacjami oddylatowanymi obwodowo.

Ściany

Ściany zewnętrzne -i nośne monolityczne o grubości minimum 25 cm, ocieplane styropianem gr 12 cm i wyprawą elewacyjną cienkowarstwową .

Sufity

strop żelbetonowy monolityczny.

Parapety zewnętrzne

metalowe wykonane z wysokogatunkowej blachy.

Instalacje

elektryczna w raz z osprzętem, teleinformatyczna - jedno gniazdo SAT w salonie, jedno RTV, instalacja telefoniczna jedno gniazdo w salonie.

Ogrzewanie

miejskie

Wentylacja

kanały wentylacyjne

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (50)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ewelin to idealne miejsce do zamieszkania. Łódź - Polesie, ul.Obywatelska nr 110C - to bliskość centrum - wyjazd na Al. Jana Pawła zajmuje około minuty. Z drugiej strony znajduje się największe osiedle mieszkaniowe Łodzi - Retkinia.

Nasz budynek odsunięty jest 100 m od ul. Obywatelskiej.

Schowany jest za szpalerem wysokich drzew, sąsiaduje z rzeczką Jasień.

Ewelin to w pełni zagospodarowane osiedle z uliczkami dojazdowymi, chodnikami, terenem zielonym oraz ogrodzeniem. Samochód zaparkujesz na wyznaczonym miejscu postojowym na terenie lub w hali garażowej, w zależności jak duże mieszkanie kupujesz. Dla wybranych mieszkań 4-pokojowych dostępne są indywidualne garaże.

Ewelin to osiedle dla każdego. Dzieci pobiegną na ogrodzony plac zabaw. Nastolatkowie spędzą czas na placu z ruchomymi urządzeniami i na mini boisku. Dorośli poćwiczą na outdoorowej siłowni. Wszyscy mogą odpocząć na wewnętrznym patio - przysiadając na ławeczce pośród urządzonej zieleni.

Ewelin to mieszkania zaprojektowane tak, żeby spełnić różnorodne oczekiwania klientów.

W budynku znajduje się 131 mieszkań od przytulnych kawalerek o pow. 32m2 do luksusowych, komfortowych 4-pokojowych apartamentów o pow. 97 m2. Do mieszkań przynależą duże tarasy, balkony i loggie. Mieszkania mają bardzo duże powierzchnie przeszkleń, dzięki którym są doskonale doświetlone, a jednocześnie dają możliwość ciekawej aranżacji wnętrz. Każde mieszkanie wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe, białe okna PCV, instalację telewizyjną w każdym pokoju, instalacje internetową i telefoniczną.

Ewelin to inwestycja wybudowana. Wpłaty dokonujesz na podstawie umowy przedwstępnej w formie zwykłej bez dodatkowych kosztów lub w formie notarialnej za zapłata wynagrodzenia notariuszowi. Po zapłacie ceny dostajesz klucze i podpisujesz umowę ostateczną. Możesz stać się właścicielem mieszkania zaledwie w 10 dni.

Inwestycja Ewelin znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Obywatelska 110 (3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja Ewelin została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ewelin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ewelin?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ewelin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1594 metrów od inwestycji Ewelin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Retkinia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ewelin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ewelin znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej w odległości 977 m, Szkoła Podstawowa nr 138 w odległości 983 m, przedszkole w odległości 989 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ewelin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ ARES w odległości 277 m, Molaris Dental Clinic w odległości 961 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ewelin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 151 m znajduje się Biedronka, w odległości 188 m znajduje się Bracia Dubielak, w odległości 192 m znajduje się 40 For You.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ewelin w odległości 157 m znajduje się boisko / kort, w odległości 201 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 267 m znajduje się Orlik.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023