Ewelin II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Obywatelska 110B
Ceny od: 5 900 zł brutto/m2
Ewelin II

7 zdjęć

Ewelin II
Ewelin II
Ewelin II
Ewelin II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ewelin II dostępnych jest 49 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Ewelin II logo

Spokojniejsza część Łodzi, jednak w dość bliskiej odległości od centrum i jednocześnie w sąsiedztwie kilku ważnych ciągów komunikacyjnych, to położenie wyjątkowej inwestycji, jaką jest EWELIN II przy ulicy Obywatelskiej 110B w Łodzi.

W inwestycji EWELIN II powstaje 49 wyjątkowych mieszkań od 39 do 64 mkw, które pozwolą dopasować przestrzeń do potrzeb nawet najbardziej wymagających aranżacji. Projekt doskonale wpisuje się w oczekiwania mieszkańców, podążających za nowymi trendami na rynku.

EWELIN II, to inwestycja w zabudowie wielorodzinnej, zaprojektowana na 5ciu kondygnacjach, pozwalająca na wybór pomiędzy mieszkaniami 2, 3 i 4 pokojowymi. Dodatkowo, charakter inwestycji kształtują wygodne i przestronne tarasy, umożliwiające stworzenie własnej, nowoczesnej przestrzeni, która pozwoli na pełny relaks w gronie przyjaciół i rodziny.

Komfort mieszkania zapewnią w inwestycji nie tylko wygodne, wspomniane wcześniej tarasy i balkony, ale również możliwość parkowania aut w wygodnej i bezpiecznej hali garażowej. Dodatkowo warto zauważyć, że inwestycja znajduje się na bezpiecznym, zamkniętym terenie, co w tej okolicy zdaje się być już rzadko spotykane.

Inwestycja Ewelin II znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Obywatelska 110B (3.1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Ewelin II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ewelin II pozostało na sprzedaż 49 mieszkań o powierzchniach od 39 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 53 m2 (25 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 48 do 51 m2 (14 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 60 do 65 m2 (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 49 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 39 do 65 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji posiada szereg atutów, na które zwrócą uwagę jej przyszli mieszkańcy. Dostęp do placówek edukacyjnych, atrakcyjnych kompleksów sklepowych, aptek i poczty, to wszystko, czego na co dzień w sąsiedztwie potrzebuje każdy mieszkaniec osiedla EWELIN II. Ponadto szybki dostęp do trasy Łódź- Górna łączącej północny i południowy odcinek miasta, pozwoli na dojazd do strategicznych miejsc, takich jak Centrum czy Autostrada S8 w bardzo krótkim czasie.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ewelin II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Ewelin II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obywatelska - Obywatelska 106.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ewelin II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkoleniowy przy PPHU ASPOL w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ewelin II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ ARES w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ewelin II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Bracia Dubielak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ewelin II w odległości 30 m znajduje się Siłownia zewnętrzna, w odległości 120 m znajduje się Orlik, w odległości 320 m znajduje się 40 For You.

Data publikacji: 03.08.2020
Data aktualizacji: 12.04.2021
Ewelin II logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Traktorowa 126 lok. 501, 91-204 Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: