Czerwieńskiego 3

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Czerwieńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Real-Construct Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Czerwieńskiego 3

Ceny od: 14 637 zł netto/m2
Czerwieńskiego 3

9 zdjęć

Czerwieńskiego 3
Czerwieńskiego 3
Czerwieńskiego 3
Czerwieńskiego 3

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

60/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Lokale użytkowe w inwestycji (1)

od 14 637 zł/m2

Pokoje

Metraż

Stacja kolejowa - Kraków Bronowice - 854 m

Przystanek Tramwajowy - 926 m

Przystanek Autobusowy - 277 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 35 placówek edukacyjnych, 21 kawiarni i restauracji, 52 sklepy, 21 obiektów sportowych, 23 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca) : cena: 45 000 - 55 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy

Powierzchnie lokali użytkowych:

60 m²

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się na poziomie 874 707 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 14 637 zł/m².

Opis płatności:

płatności zgodne z harmonogramem budowy

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna z opłatą 5.000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Czerwieńskiego 3 to nowy projekt firmy Real Construct zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej okolicy, przy granicy z Krowodrzą, na osiedlu Azory.

Przyjazne otoczenie:

Niska zabudowa, przyjemne i ciche otoczenie, dostępność pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, bliskość szkół, parków i terenów rekreacyjnych, to cechy, które sprawiają, że przyszłym mieszkańcom będzie się tu idealnie mieszkań i funkcjonować.

Komfortowe mieszkania:

W pięciopiętrowym budynku będzie się znajdować łącznie 85 mieszkań w metrażu od 34 m2 do 83 m2. Na parterze usytuowane będą również lokale usługowe. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub rozległe tarasy, do mieszkań parterowych przylegają ogródki. Szeroka gama typów mieszkań sprawia, że w ramach inwestycji dostępne będą pozycje idealne zarówno dla rodzin, jak i dla zakupów inwestycyjnych.

Bliskość terenów zielonych:

Niewiele ponad kilometr od terenu inwestycji znajduje się Park Krowoderski, który jest doskonałym miejscem do rekreacji i wypoczynku. Dojazd do Błoń i Parku Jordana zajmie kilka minut.

Powierzchnie dodatkowe:

Do dyspozycji mieszkańców oferujemy 93 miejsca postojowe zlokalizowane w hali garażowej i 55 komórek lokatorskich położonych na piętrach. Na parterze znajdować się będzie ogólnodostępna wózkownia/rowerowania.

Ciekawa architektura

Estetykę budynku cechuje bardzo nowoczesna i elegancja forma. Elewacja, tworzona przez elementy ozdobne, utrzymana jest w stonowanych odcieniach bieli i szarości. W połączeniu z efektownym designem części wspólnych inwestycja zyskuje ekskluzywny wymiar.

Inwestycja Czerwieńskiego 3 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Czerwieńskiego 3 (3.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Real-Construct Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Czerwieńskiego 3 w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 60 metrów kwadratowych, w cenie od 14 637 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Real-Construct Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Azory to jeden z najbardziej atrakcyjnych rejonów miasta z uwagi przede wszystkim na bliskość centrum (3 km do Nowego Kleparza), bardzo sprawną komunikację (liczne linie autobusowe, stacja PKP Łobzów) oraz szeroko rozbudowaną infrastrukturę (szkoły, przedszkola, parki, sklepy/usługi- w tym duże kompleksy: Ikea, Castorama, Galeria Bronowice). Dodatkowo jest to teren bogaty w zieleń oraz liczne miejsca rekreacyjne. Niewątpliwym atutem tego rejonu jest możliwość sprawnego wyjazdu z miasta w kierunku lotniska w Balicach oraz Katowic.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czerwieńskiego 3?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czerwieńskiego 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 854 metrów od inwestycji Czerwieńskiego 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Czerwieńskiego 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czerwieńskiego 3 znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 66 m, Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń" w odległości 86 m, szkoła w odległości 122 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Czerwieńskiego 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 311 m, nMed w odległości 387 m, Ziętek Clinic w odległości 403 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Czerwieńskiego 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 66 m znajduje się Żabka, w odległości 197 m znajduje się odido, w odległości 294 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czerwieńskiego 3 w odległości 223 m znajduje się boisko / kort, w odległości 226 m znajduje się boisko / kort, w odległości 232 m znajduje się Skok w dal.

Data publikacji: 15.06.2022
Data aktualizacji: 15.12.2023
Real-Construct Sp. z o.o. logo

Real-Construct Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Siewna 44, 31-231 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:30 - 16:30
 • Wtorek: 08:30 - 16:30
 • Środa: 08:30 - 16:30
 • Czwartek: 08:30 - 16:30
 • Piątek: 08:30 - 16:30

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: