Haven House

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPROFBUD

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 211 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Yugo(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jugosłowiańska (5.8 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Yugo
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 28 - 117 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 24 oferty
  PROFBUD
 • Nova Bluszczańska(1.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Nova Bluszczańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 70
  Powierzchnia: 33 - 140 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 43 oferty
  SGI Sp. z o.o.
 • Pasaż Aniński(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego (6.2 km od centrum Warszawy)
  Pasaż Aniński
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 48 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  ED invest S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Haven House zaplanowane zostało na warszawskim Gocławiu – w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, łączącej w sobie nowoczesną architekturę i tradycyjną zabudowę. Zaprojektowaliśmy je dla ludzi aktywnych, którzy po dniu wypełnionym obowiązkami z chęcią wrócą do miejsca, które pozwoli im się wyciszyć i odzyskać energię do dalszych działań. Chcemy, by właśnie tu celebrowali swoje sukcesy i planowali kolejne wyzwania.Minimalistyczna forma budynku nawiązuje do otaczającej zabudowy, ale wprowadza weń swój własny charakter. Fasada wykonana z okładziny ceglanej idealnie wpisuje się w powszechne wyobrażenie dotyczące praskiej architektury, a jednocześnie czerpie z dziedzictwa warszawskiego modernizmu. Budynek ma układ kaskadowy – od dziewięciu do siedmiu kondygnacji. Elementem charakterystycznym są mocno zaakcentowane płyty balkonów, które swoim rastrem wyraźnie geometryzują bryłę.Inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna OPA Architekci.

Inwestycja Haven House znajduje się na Gocławiu, ul. Pawlikowskiego (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Haven House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań. Budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Haven House pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 118 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFBUD przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 271 do 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Haven House

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Haven House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Haven House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wał Gocławski 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Haven House znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 407 w odległości 80 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny Jak u Mamy w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Haven House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Haven House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Rossman, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Haven House w odległości 450 m znajduje się Basen, w odległości 450 m znajduje się Basen, w odległości 460 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 24.04.2018

Data aktualizacji: 12.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie