Haven House

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Haven House dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A-006
5
117,65 m²
1
A-012
5
117,68 m²
2

Opis Inwestycji

Osiedle Haven House zaplanowane zostało na warszawskim Gocławiu – w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, łączącej w sobie nowoczesną architekturę i tradycyjną zabudowę. Zaprojektowaliśmy je dla ludzi aktywnych, którzy po dniu wypełnionym obowiązkami z chęcią wrócą do miejsca, które pozwoli im się wyciszyć i odzyskać energię do dalszych działań. Chcemy, by właśnie tu celebrowali swoje sukcesy i planowali kolejne wyzwania.Minimalistyczna forma budynku nawiązuje do otaczającej zabudowy, ale wprowadza weń swój własny charakter. Fasada wykonana z okładziny ceglanej idealnie wpisuje się w powszechne wyobrażenie dotyczące praskiej architektury, a jednocześnie czerpie z dziedzictwa warszawskiego modernizmu. Budynek ma układ kaskadowy – od dziewięciu do siedmiu kondygnacji. Elementem charakterystycznym są mocno zaakcentowane płyty balkonów, które swoim rastrem wyraźnie geometryzują bryłę.Inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna OPA Architekci.

Inwestycja Haven House znajduje się na Gocławiu, ul. Pawlikowskiego (4.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Haven House jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań. Budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Haven House pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 118 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 118 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFBUD przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 271 do 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 118 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Haven House

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Haven House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WAŁ GOCŁAWSKI 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Haven House znajduje się 65 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w odległości 100m, Przedszkole nr 407 w odległości 150m, Przedszkole nr 407 w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Cosmedica. Apteka, w odległości 250 m znajduje się Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg, w odległości 250 m znajduje się Centrum Flebologii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Publiczna. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 19, w odległości 550 m znajduje się Vedic Art Adriana Karima, w odległości 650 m znajduje się Kościół Św. Apostołów Jana i Pawła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Studio Fit, w odległości 450 m znajduje się Baseny Mirad, w odległości 450 m znajduje się Centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji ruchowej.

Data publikacji: 24.04.2018

Data aktualizacji: 27.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie