19. Dzielnica / Etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPro Urba

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 339 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • 19. Dzielnica / Etap IV(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49 (2.2 km od centrum Warszawy)
  19. Dzielnica / Etap IV
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 35 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 3 oferty
  Pro Urba
 • Towarowa Towers(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa (2 km od centrum Warszawy)
  Towarowa Towers
  Termin oddania: 1 kw. 2024
  Liczba mieszkań: 251
  Powierzchnia: 31 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 197 ofert
  ASBUD Group
 • Apartamenty Niemcewicza 19(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Niemcewicza 19 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Niemcewicza 19
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 45 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  NAPOLLO

Opis Inwestycji

INFORMACJE O INWESTYCJI• Największe, nowe osiedle w centrum miasta• Doskonała lokalizacja – obok stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego• PRO URBA – sprawdzony i godny zaufania deweloper• Spójna koncepcja: 6 etapów, 10 budynków, ok. 1700 mieszkań• Własna infrastruktura: ulice, skwery, place miejskie, tereny zielone i patia• Nowoczesna architektura zaprojektowana przez prestiżową pracownię JEMS ArchitekciLICZNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA• Nagroda główna w konkursie „Życie w architekturze” w kategorii „Najlepszy Budynek Wielorodzinny w Polsce 2000-2012” (Architektura Murator)• Nominacja do oficjalnej nagrody architektonicznej Unii Europejskiej Mies Van der Rohe Awards 2013• I Nagroda w ogólnopolskim konkursie Ministra Środowiska „Projekt: Przestrzeń”, 2015 r• Zwycięzca plebiscytu Polska Architektura 2011 w kategorii „Dom i mieszkanie” (portal Sztuka-architektury.pl)• Finalista Nagrody Architektonicznej 2011 (POLITYKA i Portal Onet)• Zwycięzca nagrody II stopnia w konkursie Budowa Roku 2011 (PZITB)• I miejsce w konkursie Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 w kategorii "Zespół Budynków Wielorodzinnych" (PZFD).- Mieszkania gotowe do odbioru- Spektakularne przeszklenia zapewniające doświetlenie- Elewacja łącząca surową fakturę i ciepłe drewno- Zamknięte zielone patia- Lokale usługowe na parterach- Wysoka jakość materiałów wykończeniowych.I miejsce w konkursie Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 w kategorii "Zespół Budynków Wielorodzinnych" (PZFD).

Inwestycja 19. Dzielnica / Etap I znajduje się na Czystem, ul. Kolejowa 47 (2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Pro Urba.

Inwestycja 19. Dzielnica / Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 686 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji 19. Dzielnica / Etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pro Urba przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 686 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji 19. Dzielnica / Etap I

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 19. Dzielnica / Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji 19. Dzielnica / Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Daszyńskiego 09.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 19. Dzielnica / Etap I znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Instytut Szkoleniowy GoWork.pl w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 387 w odległości 410 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Mówi Się" w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 19. Dzielnica / Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Rehabilitacji MULTI MED w odległości 310 m, Rex Medica Sport w odległości 310 m, Enel-Med Oddział Przyokopowa w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 19. Dzielnica / Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Delikatesy Organic, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 19. Dzielnica / Etap I w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 19.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie