Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Marmurowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Beskidzka, oferowane bezpośrednio przez

Por Bud Investment

Łódź, Widzew, Dolina Łódki, ul. Beskidzka 134

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 99 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle MarmuroweOsiedle Marmurowe

6 zdjęć

Osiedle Marmurowe
Osiedle Marmurowe
Osiedle Marmurowe
Osiedle Marmurowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Stropy - w większości Teriva – PorBud, częściowo żelbetowe ocieplane styropianem 10 cm w celu zapewnienia większej izolacyjności akustycznej, Ławy fundamentowe wylewane, zbrojone,

Dach

Więźba dachowa drewniana pokryta blacho - dachówką na rąbek stojący, ocieplony wełną mineralną 20cm.

Elewacja

Część elewacji obłożona płytami z kompozytu drewna – Ecoteak.

Stolarka okienna

PCV- z pakietem trzyszynowym, ciepła ramka, sześciu-komorowe – obustronnie grafitowe – rdzeń okna w kolorze szarym – Izoplast – model Eforte.

Balkony

Żelbetowe – wykończone płytkami gresowymi, balustrady ze stali kwasowej z elementami szklanymi, częściowo żelbetowe.

Posadzka

Wylewki cementowe.

Ściany

Ściany fundamentowe - bloczki betonowe ocieplane styropianem 15cm, Ściany zewnętrzne - pustak ceramiczny grubość 25cm – Owczary,styropian 18 cm,tynk mineralny.

Instalacje

Elektryczna: rozprowadzona zgodnie z projektem budowlanym, Wody: rozprowadzona zgodnie z projektem budowlanym, Kanalizacyjna: rozprowadzona zgodnie z projektem budowlanym, Centralnego ogrzewania: rozprowadzona zgodnie z projektem budowlanym, w każdym mieszkaniu podgrzewanie podłogowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe. instalacja zasilana pompami ciepła gruntowymi, Instalacja TV i Internet: rozprowadzona w budynku, Wideo – domofonowa: przy furtce wejściowej oraz w każdym mieszkaniu, Odkurzacze- w każdym mieszkaniu rozprowadzona instalacja centralnego odkurzacza i zainstalowano odkurzacz centralny.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Do każdego mieszkania istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Zespół 60 apartamentów rozmieszczonych w 12 budynkach na terenie o powierzchni 1,6ha, tworzących spójne, przestronne i komfortowe osiedle.

Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni – 50m² do 120m².

Budynki budowane według najnowszych standardów energooszczędnych – wykorzystanie w budowie pomp ciepła i wysokiej klasy materiałów termoizolacyjnych. Projekt realizowany przez doświadczoną firmę rodzinną tworzącą z ogromnym zaangażowaniem i pasją.

Zaprojektuj sam swoje mieszkanie! Możliwość wprowadzenia zmian w układzie pomieszczeń – dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Ogródki w cenie – doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu. Plac zabaw na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla. Okolica pełna zieleni – las.

Pomoc w załatwieniu formalności kredytowych oraz związanych z udziałem w programie MDM. Doradztwo w zakresie projektowania wnętrz.

Zaprojektuj sam swoje mieszkanie! Możliwość wprowadzenia zmian w układzie pomieszczeń – dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Budynki budowane według najnowszych standardów energooszczędnych.

Inwestycja Osiedle Marmurowe znajduje się na Dolinie Łódki, ul. Beskidzka 134 (7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Por Bud Investment.

Inwestycja Osiedle Marmurowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Marmurowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Por Bud Investment przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja mieszkań blisko centrum – 8 km do Galerii Łódzkiej. W bliskiej odległości: przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia rodzinna, sklep spożywczy. Dobre połączenie z centrum – usprawniony ruch samochodowy przez Brzezińską i ul. Wojska Polskiego, przystanki autobusowe

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Marmurowe?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Marmurowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 82 metrów od inwestycji Osiedle Marmurowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marmurowa - Beskidzka NŻ.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Marmurowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ewa Sosnowska-Tomczyk Gabinet Stomatologiczny w odległości 691 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Marmurowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 328 m znajduje się Żabka, w odległości 726 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 808 m znajduje się Żabka.

Data aktualizacji: 05.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023