Willa Arturówek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Roślinna, oferowane bezpośrednio przez

Pod Akacjami Nowicki i Puzder S.J.

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Roślinna 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Arturówek

3 zdjęcia

Willa Arturówek
Willa Arturówek
Willa Arturówek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 25000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Roślinnej 20 w Łodzi to kameralna, dwupiętrowa willa zlokalizowana w sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego i w odległości kilkuset metrów od Arturówka, gdzie znajdują się rozległe tereny rekreacyjne. Wyjątkowe położenie w bliskości największego terenu zieleni w Łodzi dopełnia spokojna okolica, pozbawiona intensywnego ruchu samochodowego i elegancka zabudowa jednorodzinna. Cisza i spokój zapewniają wypoczynek i relaks po całym dniu spędzonym w miejskim zgiełku. Bliskość przystanku tramwajowego i autobusowego gwarantuje dogodne połączenia z wszystkimi rejonami Łodzi.

W Willi Arturówek znajduje się 18 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni - od 38 m2 do 81 m2. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon, a lokale na parterze prywatne tarasy. Duże okna oraz podwójne drzwi balkonowe zapewniają dobre nasłonecznienie lokali. W kondygnacji podziemnej znajduje się wielostanowiskowy garaż z miejscami postojowymi. Jest on bezpośrednio połączony z klatkami schodowymi, co zapewnia komfort użytkowania samochodu i bezpieczeństwo o każdej porze roku. Ogrodzenie całego terenu pozwala z niego korzystać w poczuciu bezpieczeństwa i swobody.

Inwestycja Willa Arturówek znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Roślinna 20 (5.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Pod Akacjami Nowicki i Puzder S.J.

Inwestycja Willa Arturówek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Arturówek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pod Akacjami Nowicki i Puzder S.J. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Arturówek?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Arturówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 405 metrów od inwestycji Willa Arturówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Warszawska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Arturówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Arturówek znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych w odległości 258 m, Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w odległości 342 m, szkoła w odległości 358 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Arturówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 214 m znajduje się Odido, w odległości 262 m znajduje się Biedronka, w odległości 444 m znajduje się Grot.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Arturówek w odległości 261 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: