Bluszczowa 15

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1641 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bluszczowa 15 - II Etap

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Bluszczowa 15 (3.5 km od centrum Lublina)
  Bluszczowa 15 - II Etap
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 45 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
 • Nowy Standard(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Dożynkowa (3.7 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 381 brutto/m2
  Nowy Standard
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 34 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dom Lublin
 • Trześniowska Park(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Kminkowa 8 (2.8 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 919 brutto/m2
  Trześniowska Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  LUK Sp. z o.o. SKA

Opis Inwestycji

W dwupiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie 54 ustawnych i widnych mieszkań w metrażach od 31,32m2 do 82,95m2. W inwestycji na poziomie -1 zaplanowano obszerne garaże podziemne z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Wszystkie mieszkania zaprojektowano z troską o komfort i wygodę mieszkańców. Dla jeszcze większej wygody mieszkańców w budynkach przewidziano cichobieżne windy. Mieszkania na parterze posiadają dodatkowo ogrodzone ogródki do wyłącznego użytku. Pomyśleliśmy również o najmłodszych mieszkańcach dlatego w najbliższym otoczeniu powstanie nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców budynki będą ogrodzone. Ogrzewanie zimą zapewni prywatna kotłownia gazowa. Do wyboru oddajemy Państwu różne typy mieszkań od 1 pokojowych kawalerek (31m2) po przestronne 4-pokojowe mieszkania (82m2).Inwestycja podzielona została na 2 etapy:B1 - 24 mieszkania - realizacja: IV kwartał 2019r.B2 - 30 mieszkań - realizacja: II kwartał 2020r.

Inwestycja Bluszczowa 15 znajduje się w Lublinie, ul. Bluszczowa 15 (3.5 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera PERFEKT BAU DC Sp. z o.o..

Inwestycja Bluszczowa 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bluszczowa 15 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 69 do 70 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PERFEKT BAU DC Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 420 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, własna kotłownia, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bluszczowa 15

Nowa inwestycja mieszkaniowa Bluszczowa 15 to zespół dwóch budynków w niskiej zabudowie położonych przy ul. Bluszczowej w Lublinie. „Bluszczowa 15” to wyjątkowy projekt przygotowany z najwyższą dbałością o szczegóły. O zaletach lokalizacji nie trzeba nikogo przekonywać. Budynki są położone w zacisznej i spokojnej a jednocześnie doskonale skomunikowanej z Centrum części Lublina. W pobliżu inwestycji znajdują się ważne dla codziennego funkcjonowania sklepy oraz duże centra handlowe, rozrywkowe i sportowe (m. in. Galeria Olimp, Leroy Merlin, Ikea, Decathlon, Auchan, Multikino oraz kluby sportowe: City Fit, Get Gym i Cube). Okolica, w której powstają budynki posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. W bliskim sąsiedztwie budynków znajdą Państwo liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe dla miłośników aktywnego wypoczynku . W pobliżu inwestycji zlokalizowana jest szkoła podstawowa, przedszkola oraz żłobek.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bluszczowa 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Bluszczowa 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Laurowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bluszczowa 15 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "entliczek-pentliczek 2" w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bluszczowa 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Groszek, w odległości 380 m znajduje się od i do.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bluszczowa 15 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.06.2018

Data aktualizacji: 12.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie