Struga 62

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Struga, oferowane bezpośrednio przez

PBP Apartamenty Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Struga 62

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1664 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Struga 62

5 zdjęć

Struga 62
Struga 62
Struga 62
Struga 62

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Budynek zaprojektowano konstrukcji żelbetowej, monolitycznej, w układzie płytowo – słupowej z elementami żelbetowych ścian konstrukcyjnych oraz filarów.

Elewacja

Ocieplenie grubości 15 cm. Materiały wykończeniowe: tynk cienkowarstwowy mineralny malowany farbą silikonową, panele elewacyjne np. drewno naturalne lub płyty kompozytowe Alucobond – Lingo (o strukturze imitującej drewno) oraz płyty włókno ­ cementowe Equitone, oraz w poziomie parteru – okładzina z kamienia naturalnego.

Ściany

Zewnętrzne ściany osłonowe z bloczków POROTHERM. Ściany oddzielające mieszkania zaprojektowano z bloczków silikatowych np. SILKA gr.24 cm. Ściany klatek schodowych (U max = 1,00 W/m2K) np. żelbetowe 24cm + bloczki YTONG Multipor 5cm. Ściany korytarzy – żelbetowe 24cm + bloczki YTONG Multipor 5cm, bloczki pełne SILKA E24 + bloczki YTONG Multipor 5cm, bloczki pełne SILKA 18A + bloczki YTONG Multipor 5cm.

Ogrzewanie

Miejskie

Wentylacja

Mechaniczna wywiewna sterowana systemem czujników tlenku węgla.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek zaprojektowano na dwóch sąsiadujących ze sobą działkach. 5-kondygnacyjny budynek mieszkalnych z lokalami usługowymi w parterze. Na kondygnacji podziemnej znajduje się garaż wielostanowiskowy oraz pomieszczenia gospodarcze. W parterze garaż wielostanowiskowy, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz 2 lokale użytkowe dostępne od ulicy A.Struga.

Na 1,2,3,4 piętrze znajduje się 50 lokali mieszkalnych (od 29 do 69 m2). Do garażu wielostanowiskowego są dwa wjazdy z ulicy A. Struga. Główne wejście do budynku zaprojektowano w centralnej części posesji. Zaprojektowano 1 klatkę schodową wyposażoną w windę osobową dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja realizowana jest na terenie historycznego układu urbanistycznego Łodzi, wpisanego do gminnej ewidencji zabytków. Architekci z należytym szacunkiem do XIX-wiecznej historii Miasta, zaprojektowali nowoczesny obiekt, spełniający współczesne wymagania cywilizacyjne, a zarazem wzorcowo wpisujący się w krajobraz kulturowy miejsca.

Inwestycja Struga 62 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Struga 62 (1.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez PBP Apartamenty Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Struga 62 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Struga 62 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PBP Apartamenty Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Budynek mieszkalny usytuowany został w centralnej części miasta, na ulicy Struga. Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia oraz dobry dostęp do komunikacji zespolonej i rozwiniętej infrastruktury społecznej. Bliskość ważnych arterii komunikacyjnych (m.inn drogi krajowej nr 1 i Trasy WZ, pozwala na sprawnych wyjazd z Łodzi.

W pobliżu znajdują się tereny zielone, obiekty kulturalne, sportowe, liczne punkty handlowo-usługowe oraz szkoły.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Struga 62?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Struga 62 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1025 metrów od inwestycji Struga 62 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Struga 62 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Struga 62 znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 152 w odległości 30 m, szkoła w odległości 54 m, Przedszkole Miejskie nr 56 w odległości 93 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Struga 62 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 31 w odległości 231 m, Magnus Medical Clinic w odległości 437 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 477 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Struga 62 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 12 m znajduje się Żabka, w odległości 85 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 134 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Struga 62 w odległości 41 m znajduje się boisko / kort, w odległości 54 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 218 m znajduje się One On One Studio.

Data aktualizacji: 05.07.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: