Zielona Przystań

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Polskich Marynarzy, oferowane bezpośrednio przez

P.B. Calbud Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Polskich Marynarzy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielona Przystań

8 zdjęć

Zielona Przystań
Zielona Przystań
Zielona Przystań
Zielona Przystań

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 60 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (60)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (66 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Zielona Przystań (Etap I) to nowoczesny budynek mieszkalny, składający się z 5 kondygnacji nadziemnych, na których powstanie 60 mieszkań, oraz jednej kondygnacji podziemnej oferującej 60 komórek lokatorskich. W ramach pierwszego etapu inwestycji zostanie również zrealizowany wewnętrzny układ drogowy,w tym m.in. 66 ogólnodostępnych miejsc postojowych, plac zabaw, odkryta siłownia oraz tereny zielone z elementami małej architektury. Główne atuty Zielonej Przystani to bliskość terenów rekreacyjnych, rozbudowany układ komunikacyjny pozwalający na szybki i bezproblemowy dojazd do wielu części miasta, a także szeroka gama punktów handlowo-usługowych.

Forma projektu jest prosta, oparta na eleganckich i skromnych założeniach architektonicznych. Minimalizm i prostota rozwiązań elewacyjnych z jednej strony nawiązują do najlepszych i sprawdzonych rozwiązań mieszkaniowych, z drugiej zaś nadają mu nowoczesnego charakteru. Zastosowano współczesny podział elewacji i proporcje okien. Zastosowano wystrój architektoniczny nawiązujący do ścisłej zabudowy śródmiejskiej, cechujący się zróżnicowanym charakterem, lecz uproszczonymi formami detalu.

Przemyślane rozwiązania, funkcjonalne układy mieszkań, szerokie możliwości aranżacji wnętrz to główne atuty każdego z lokali. W naszej ofercie dostępne są mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 47 m2 oraz 3-pokojowe o metrażu od 58 m2 do 71 m2. Większość mieszkań posiada widną, wyodrębnioną kuchnię, przy czym rozwiązania projektowe pozwalają na połączenie kuchni z salonem i wykonanie jej w formie aneksu. W mieszkaniach 3-pokojowych zaprojektowano przestronne garderoby. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze będzie przynależeć ogród z tarasem, a do pozostałych mieszkań - balkon. Każdy z klientów otrzyma również indywidualną komórkę lokatorską. Wygodną komunikację zapewnią przestronne klatki schodowe oraz cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje budynku - z podziemną włącznie.

Inwestycja Zielona Przystań znajduje się na Gumieńcach, ul. Polskich Marynarzy (4.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez P.B. Calbud Sp. z o.o.

Inwestycja Zielona Przystań została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielona Przystań nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B. Calbud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (66 miejsc)

W inwestycji znajduje się 60 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja będzie realizowana na osiedlu Gumieńce, w południowo-zachodniej części dzielnicy Zachód, przy zbiegu ulic Generała Maczka oraz Polskich Marynarzy. Dotarcie do centrum miasta (plac Kościuszki) komunikacją miejską zajmuje ok. 12 minut, a samochodem - ok. 8 minut. W pobliżu - przy ul. Kwiatowej - znajduje się pętla tramwajowa obsługująca linie nr 8 i 10. W pobliżu znajdują się również przystanki autobusowe linii nr 53, 60, 88, 89, zapewniających komunikację z wieloma częściami miasta.

Zaletą lokalizacji naszej inwestycji jest dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy w postaci placówek oświatowych (Szkoła Podstawowa nr 16, Gimnazjum nr 20, Liceum Ogólnokształcące nr 4) oraz liczne placówki służby zdrowia - przychodnie, prywatne gabinety lekarskie oraz stomatologiczne. W pobliżu znajduje się Centrum Handlowe „Ster”, Castorama, sklep Biedronka oraz restauracja Mc Donalds.

Osoby ceniące aktywny wypoczynek ucieszy bliskość wielu urządzonych terenów zielonych tj. Park Przygodna, jeziorko Słoneczne, czy rejon rzeki Bukowa. Dodatkowym atutem będą z pewnością zlokalizowane w sąsiedztwie siłownie i kluby fitness.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Przystań?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Przystań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2942 metrów od inwestycji Zielona Przystań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Przystań znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Przystań znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka” w odległości 544 m, żłobek w odległości 727 m, Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Młodych Europejczyków w odległości 765 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielona Przystań jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne "Gumieńce" w odległości 465 m, Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 511 m, Łukasik w odległości 549 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielona Przystań składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się bi1, w odległości 316 m znajduje się siłownia, w odległości 411 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Przystań w odległości 325 m znajduje się boisko / kort, w odległości 376 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 553 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: