ParkLand Inwestycje s.c. logo

ParkLand Inwestycje s.c.

Częstochowa, ul. Krótka 27a
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy spółką działającą na rynku nieruchomości. Zajmujemy się planowaniem, przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych oraz obiektów biurowych.

Od momentu powstania zrealizowaliśmy już kilka inwestycji mieszkaniowych w Częstochowie między innymi apartamenty przy ul. Kopernika 69, ul. Kopernika 69A, i przy ul. Waszyngtona 42. Mając na uwadze komfort przyszłych mieszkańców nasze projekty przewidują takie rozwiązania konstrukcyjne, które pozwalają klientom dowolnie kształtować przestrzeń lokalu.

Nasze zaangażowanie i pasja, z jaką realizujemy kolejne przedsięwzięcia przekładają się bezpośrednio na rzetelność i wysoką, jakość oddanych inwestycji.

Posiadamy w sprzedaży 44 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Park Małopolska
  4 kw. 2024
  Park Małopolska to najnowszy projekt Parkland Inwestycje. To miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Osiedle powstaje w najbardziej rozwijającej się i pożądanej dzielnicy Częstochowy, czyli na Parkitce przy ulicy Małopolskiej. Nowoczesna niska zabudowa zamknięta w minimalistycznej i eleganckiej bryle, bardzo wysokiej jakości materiały budowlane i świetnie zagospodarowane osiedle to tylko

  Park Małopolska

  od 7 683 /m2
  ul. Małopolska , Częstochowa(3.6 km od centrum)
  ParkLand Inwestycje s.c.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

ParkLand Inwestycje s.c. logo
ParkLand Inwestycje s.c.
Częstochowa, ul. Krótka 27a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: