Galeria Point

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Galeria Point

9 zdjęć

Galeria Point
Galeria Point
Galeria Point
Galeria Point

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 7 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 141 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Galeria Point to kolejna faza, cieszącego się dużym zainteresowaniem wybudowanego zespołu apartamentowego inwestycji Galeria Park, zrealizowana na skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Obrzeżnej na warszawskim Mokotowie – prestiżowej i najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Dużym walorem osiedla jest jego otoczenie, unikalny starodrzew wzdłuż ulicy Obrzeżnej i zagospodarowanie apartamentów Galerii Park.

Galeria Point to punkt widokowy na centrum miasta ze 141 komfortowo i funkcjonalnie zaprojektowanymi apartamentami o powierzchni od 37 m2 do 155 m2, znajdujących się w budynkach o 7- i 12-kondygnacyjnej zabudowie. Wyróżnia nas nowoczesna, funkcjonalna architektura, wysoka jakość wykończenia części wspólnych, przestronne portfenetry, balkony, loggie, tarasy oraz dbałość o każdy detal. Całodobowo strzeżone i monitorowane osiedle zapewnia komfort bezpieczeństwa, a starannie zagospodarowana przestrzeń między budynkami i dziedzińcami jest idealnym miejscem wypoczynku dla dorosłych i dzieci.

Nasze osiedle to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę oraz szanujących swój czas. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko, a sąsiedztwo Galerii Mokotów zapewnia wygodę robienia zakupów i spędzania wolnego czasu. Ponadto w okolicy znajduje się także wiele placówek szkolno-dydaktycznych oraz banków i budynków biurowych.

Inwestycja Galeria Point znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 3 (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Park Projects Sp. z o.o.

Inwestycja Galeria Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 141 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 7 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Galeria Point nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Park Projects Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Galeria Point?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Galeria Point mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Galeria Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cybernetyki 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Galeria Point znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Point znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Galeria Point składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Stokrotka, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 610 m znajduje się Galeria Mokotów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Point w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 04.07.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Służewcu

Oferty na Służewcu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: