Galeria Point

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPark Projects Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 275 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Moduo Gardens(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 02-672 (6 km od centrum Warszawy)
  Moduo Gardens
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 148
  Powierzchnia: 30 - 132 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
 • Apartamenty Bokserska(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bokserska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 64 - 140 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  KG Group Sp. z o.o.
 • Murapol Atrium Służewiec(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 15 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Murapol Atrium Służewiec
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 60 - 62 m2
  Liczba pokoi: 3
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Galeria Point to kolejna faza, cieszącego się dużym zainteresowaniem wybudowanego zespołu apartamentowego inwestycji Galeria Park, zrealizowana na skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Obrzeżnej na warszawskim Mokotowie – prestiżowej i najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Dużym walorem osiedla jest jego otoczenie, unikalny starodrzew wzdłuż ulicy Obrzeżnej i zagospodarowanie apartamentów Galerii Park.Galeria Point to punkt widokowy na centrum miasta ze 141 komfortowo i funkcjonalnie zaprojektowanymi apartamentami o powierzchni od 37 m2 do 155 m2, znajdujących się w budynkach o 7- i 12-kondygnacyjnej zabudowie. Wyróżnia nas nowoczesna, funkcjonalna architektura, wysoka jakość wykończenia części wspólnych, przestronne portfenetry, balkony, loggie, tarasy oraz dbałość o każdy detal. Całodobowo strzeżone i monitorowane osiedle zapewnia komfort bezpieczeństwa, a starannie zagospodarowana przestrzeń między budynkami i dziedzińcami jest idealnym miejscem wypoczynku dla dorosłych i dzieci.Nasze osiedle to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę oraz szanujących swój czas. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko, a sąsiedztwo Galerii Mokotów zapewnia wygodę robienia zakupów i spędzania wolnego czasu. Ponadto w okolicy znajduje się także wiele placówek szkolno-dydaktycznych oraz banków i budynków biurowych.

Inwestycja Galeria Point znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 3 (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Park Projects Sp. z o.o..

Inwestycja Galeria Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 141 nowych mieszkań. Budynek posiada od 7 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Galeria Point pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 89 metrów kwadratowych w cenie od 9 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Park Projects Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 141 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Galeria Point

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Galeria Point mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Galeria Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cybernetyki 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Point znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Galeria Point jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Galeria Point składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 100 m znajduje się U Piekarza.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Point w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.04.2015

Data aktualizacji: 04.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie