Szuberta 68

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezParadox Investment

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 251 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Nowe Włochy(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego (8.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 281 brutto/m2
  Osiedle Nowe Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k.
 • Ogrody Włochy etap III(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Pola Karolińskie (8.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 890 brutto/m2
  Ogrody Włochy etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 26 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 40 ofert
  EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.
 • Osiedle Verde(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego 89C/89D (8.6 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Verde
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 107 m2
  Liczba pokoi: 6
  ARKOP Deweloper

Opis Inwestycji

Na ul.Szuberta pod numerem 68 stoi piękna, kameralna willa, która pamięta czasy prestiżowego warszawskiego modernizmu. Dominantą willi są malownicze brzozy.Willa przeszła w 2016 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków. Poprzez swoją kameralność - zawiera jedynie 7 apartamentów - oraz prywatny parking i ogromy prawie 600 metrowy ogród willa będzie unikalnym miejscem dla życia jej mieszkańców.- 7 mieszkań w kameralnym apartamentowcu- ciekawie rozplanowane jednopoziomowe rozkłady- centralne ogrzewanie realizowane z własnej kotłowni gazowej- doskonała komunikacja, bliska odległość od stacji kolejki, przystanków arterii prowadzącej do centrum- wysokość mieszkań 2,79m - 3,30m

Inwestycja Szuberta 68 znajduje się na Nowych Włochach, ul. Szuberta 68 (7.8 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Paradox Investment

Inwestycja Szuberta 68 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szuberta 68 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 60 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Klatka schodowa ekskluzywnie wykończona, hiszpańskie mozaiki na podłodze, schody z kamienia naturalnego, odtworzona kuta balustrada, wysokiej jakości drewniane drzwi antywłamaniowe.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Szuberta 68

Warszawa Włochy to wyjątkowa część stolicy. W bezpośredniej bliskości centrum kryje się zielone zacisze pełne zieleni, stawów, parki i skwery. W okolicy dominuje niska zabudowa. Nie ma tu blokowisk a wyłącznie kameralne budynki mieszkalne i zieleń. Nieopodal budynku znajduje się między innymi Park Kombatanta ze Stawem Koziorożca, plac zabaw dla dzieci ścieżki rowerowe, Dworzec kolejki Warszawa Włochy, oraz liczne szkoły, przedszkola i sklepy. Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta. Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta - ok.20 min. do Centrum, zarówno szybką koleją miejską SKM, WKD i autobusem, przystanek 5min pieszo. Szybki dojazd zapewni nowa ulica Al. 4 Czerwca 1989 r. łącząc dzielnicę Włochy z Bemowem i Al. Jerozolimskimi. W okolicy znajduje się aż 12 przedszkoli, 5 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 3 szkoły średnie oraz Szkoła Muzyczna.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szuberta 68 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Szuberta 68 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szuberta 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szuberta 68 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria w odległości 30 m, LXXIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 30 m, Szkoła Podstawowa 359 w odległości 30 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szuberta 68 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 490 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szuberta 68 w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.07.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie