Sadowa 17

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sadowa, oferowane bezpośrednio przez

Orion Development

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Sadowa 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sadowa 17

8 zdjęć

Sadowa 17
Sadowa 17
Sadowa 17
Sadowa 17

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc) : w garażu

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Sadowa 17 to prestiżowa inwestycja w dzielnicy Bałuty w bliskim sąsiedztwie centrum.

Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby spełniały różne oczekiwania Klientów. Zadbaliśmy o to, by stworzyć dla każdego mieszkańca przyjazne i wysoce funkcjonalne warunki mieszkaniowe.

W budynku znajduje się 14 mieszkań 2-, 3-, 4-pokojowych z balkonami i tarasami. Aby poczuć klimat przestronności mieszkania mają wysokość 2,60 m. Budynek wyposażony w supernowoczesną windę obsługującą wszystkie kondygnacje. Dla wszystkich właścicieli mieszkań proponujemy niezależne garaże lub miejsca postojowe.

Sadowa 17 to elegancki budynek łączący w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Najwyższa jakość wykonania oraz wykorzystanie wysokiej klasy materiałów budowlanych zapewni Państwu bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wszystkie mieszkania wyposażone są w instalacje centralnego ogrzewania, instalacje energii elektrycznej i instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz nowoczesną instalację telemedialną.

Inwestycja Sadowa 17 znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Sadowa 17 (4.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Orion Development.

Inwestycja Sadowa 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Sadowa 17 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Orion Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Dużym atutem takiej lokalizacji jest bliskość takich obiektów jak Rynek Bałucki, Centrum Handlowe Manufaktura czy wiele innych super- i hiper- marketów. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz społeczna (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, salon urody, fitness club, apteki, banki, ośrodek zdrowia).

Nieruchomość znajduje się w centrum osiedla a niewielka odległość do głównych ulic takich jak Zgierska, Łagiewnicka, Julianowska zapewnia dobre połączenie komunikacyjne z resztą miasta.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sadowa 17?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sadowa 17 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1985 metrów od inwestycji Sadowa 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Warszawska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sadowa 17 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sadowa 17 znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 164 m, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 101 w odległości 170 m, szkoła w odległości 181 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sadowa 17 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Contact Med w odległości 122 m, MCM Bałuty. Przychodnia Zdrowia Murarska w odległości 141 m, Stomatologia Codziennie w odległości 329 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sadowa 17 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 108 m znajduje się Żabka, w odległości 236 m znajduje się Piekarenka, w odległości 245 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sadowa 17 w odległości 116 m znajduje się boisko / kort, w odległości 123 m znajduje się boisko / kort, w odległości 183 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: