Art Modern

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOPG Property Professionals

Ceny od: 6 800 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Art Modern dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U.01
71,59 m²
-
486 812 zł6 800 zł/m²
U.02
94,71 m²
-
644 028 zł6 800 zł/m²
U.03
74,6 m²
-
507 280 zł6 800 zł/m²

Opis Inwestycji

Art Modern to osiedle dla wymagających. Nasze priorytety: lokalizacja w sercu miasta, bezpieczeństwo każdego mieszkańca, wygodne i spokojne życie każdego z nich.Osiedle Art Modern zbudowaliśmy, dosłownie „kilka kroków” spacerem od ścisłego centrum Łodzi. Znajdzie się w kwartale ulic: Wróblewskiego, Wólczańskiej i Skrzywana.Art Modern jest osiedlem przyjaznym dla niepełnosprawnych – każdy budynek posiada odpowiednie usprawnienia: podjazdy, windy etc. Mieszkania również pozbawione są jakichkolwiek barier architektonicznych.Choć jest to centrum miasta nie musicie martwić o miejsca parkingowe. Wybudowaliśmy dla Was parkingi podziemne i wielopoziomowy parking nadziemny. Ale to nie wszystko. Chcemy stworzyć bezpieczne i spokojne „miasto w mieście”. Dlatego na terenie Art Modern znajdują się obiekty usługowe oraz sklepy w parterach od ulic Skrzywana i Wróblewskiego, park z licznym starodrzewem i duży plac zabaw.

Inwestycja Art Modern znajduje się na Górniaku, ul. Wróblewskiego 6/8 (1.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera OPG Property Professionals.

Inwestycja Art Modern została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Art Modern pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 72 do 95 metrów kwadratowych w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Deweloper OPG Property Professionals przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 263 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 72 do 95 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 486 812 do 644 028 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 800 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Art Modern

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

W odległości 150 metrów od inwestycji Art Modern znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wólczańska - Skrzywana (1351).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Art Modern znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w odległości 500m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 207 w odległości 600m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W ŁODZI w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Przychodnia Diagnostyki i Terapii Laserowej, w odległości 450 m znajduje się Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej. Poradnia, w odległości 450 m znajduje się Ray.Med s.c. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Foodmarket, w odległości 250 m znajduje się PKO BP, w odległości 300 m znajduje się Zachcianki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Dharma. Jaguszewska K., w odległości 600 m znajduje się Jedność. Łódzkie TKKF. Ognisko, w odległości 600 m znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 12.03.2019

Data aktualizacji: 12.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie