Saperska 30

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez OKRE Development Sp. z o.o.

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Saperska 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Saperska 30

6 zdjęć

Saperska 30
Saperska 30
Saperska 30
Saperska 30

Najbliższe inwestycje

 • 176 Kamienica
  Pod wynajem

  Virke Sp. z o.o.

 • Widok Warta

  Widok Warta

 • Atal Warta Towers
  od: 6 300 zł/m2
  Pod wynajem

  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Saperska 30 to kameralne osiedle położone w południowej części dzielnicy Wilda. Osiedle tworzą dwa starannie zaprojektowane budynki mieszczące 25 i 101 mieszkań. Sąsiedztwo rzeki i parków z dobrze rozwiniętą i zadbaną infrastrukturą zapewnia rozmaite możliwości aktywnego, rodzinnego wypoczynku. W ofercie posiadamy mieszkania od 28 do 115 mkw. Każde mieszkanie posiada własny taras, balkon, loggię lub ogródek.

Inwestycja Saperska 30 znajduje się na Wildzie, ul. Saperska 30 (2.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera OKRE Development Sp. z o.o..

Inwestycja Saperska 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Saperska 30 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 69 do 112 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OKRE Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Saperska 30 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Saperska 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - IPN.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Saperska 30 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Kaczka Dziwaczka w odległości 50 m, Przedszkole nr 176 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Saperska 30 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital HCP w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Saperska 30 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia / Cukiernia, w odległości 360 m znajduje się Żabka, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 18.07.2017
Data aktualizacji: 01.02.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: