Lubostroń etap II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Lubostroń , oferowane bezpośrednio przez Okland Developer Sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, ul. Lubostroń

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Lubostroń etap II

2 zdjęcia

Lubostroń etap II

Najbliższe inwestycje

 • Federowicza 61
  od: 8 511 zł/m2

  Federowicza 61

  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

  Lokal użytkowy Dębniki, Kraków
  ul. Federowicza 61
  7.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 88 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu mieszkania w nowoczesnym budynku, składającym się z 43 niewielkich lokali, z miejscami postojowymi w garażu podziemnym, będącym II etapem inwestycji przy ul. Lubostroń, na Ruczaju, w sąsiedztwie os. Europejskiego.

Oferta powinna spodobać się klientom szukającym spokojnego domu, w którym można zrelaksować się po pracy. Kameralny budynek w niskiej zabudowie położony jest wśród zieleni, w sąsiędztwie terenów spacerowych, lecz mimo to znajduje się w okolicy o doskonale rozbudowanej infrastrukturze ze świetnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta.

Kompaktowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 44,5 m2 składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, przestronnego przedpokoju oraz przynależnego balkonu lub tarasu z ogródkiem do wyłącznego korzystania (od 21 do 140 m2). W zależności od wybranego lokalu, w skład mieszkania wchodzi dodatkowo jedna lub dwie sypialnie.

Klienci poszukujący wielopokojowego mieszkania mogą skorzystać z możliwości łączenia mieszkań, dzięki której mamy w sprzedaży jasne i przestronne mieszkania o powierzchni od 68 do 82 m2.

Dodatkowo, budynek wyposażony zostanie w windę z poziomu garażu podziemnego oraz komórki lokatorskie.

Około 300 metrów do szkoły oraz przedszkola, 600 metrów do sklepu, 340 metrów do przystanku MPK (szybki tramwaj). W okolicy znajdują się liczne sklepy i lokale usługowe, siłownia, fitness, stadnina koni, kościół, przychodnia zdrowia. W pobliżu Campus UJ, park, tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe na Zakrzówku. Dogodny wyjazd na obwodnicę Krakowa i autostradę A4.

Inwestycja Lubostroń etap II znajduje się na Dębnikach, ul. Lubostroń (6.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Okland Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Lubostroń etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Lubostroń etap II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Okland Developer Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
 • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc): Cena: 27060 zł.
Udogodnienia:
winda, przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lubostroń etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubostroń etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Lubostroń etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czerwone Maki P+R.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lubostroń etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubostroń etap II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 58 w odległości 260 m, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE GABI w odległości 400 m, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE RUCZAJ "JAŚ I MAŁGOSIA" w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lubostroń etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medicover - Kraków Ruczaj w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubostroń etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Groszek, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubostroń etap II w odległości 270 m znajduje się Power Zone, w odległości 390 m znajduje się Krakowskie Studio Formy, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: