Mokka Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Konstruktorska, oferowane bezpośrednio przez

Okam Capital Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Konstruktorska 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 654 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mokka MokotówMokka Mokotów

6 zdjęć

Mokka Mokotów
Mokka Mokotów
Mokka Mokotów
Mokka Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 224 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mokka Mokotów logo

MOKKA powstaje w najprężniej rozwijającej się części Mokotowa, w biznesowym sercu Warszawy, przy ulicy Konstruktorskiej 7.

Lokalizacja MOKKI pozwala w pełni cieszyć się infrastrukturą miejską bez tracenia czasu na dojazdy i stanie w korkach. Inwestycja składa się z dwóch budynków o znakomitej, nowoczesnej architekturze oraz wysokiej jakości zarówno materiałów budowlanych, jak i wykonania.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą na ich dowolną aranżację, w tym np. na całkowite wydzielenie kuchni. Dzięki dużym oknom mieszkania będą jasne i zawsze bardzo dobrze doświetlone.

Do dyspozycji Mieszkańców MOKKI będzie świetnie wyposażony fitness klub, a także prywatna, bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Na parterze inwestycji, wzdłuż ulicy Konstruktorskiej, znajdować się będą lokale usługowe.

Inwestycja Mokka Mokotów znajduje się na Służewcu, ul. Konstruktorska 7 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Okam Capital Sp. z o.o.

Inwestycja Mokka Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 224 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Mokka Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Okam Capital Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mokka Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mokka Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1734 metrów od inwestycji Mokka Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mokka Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mokka Mokotów znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: KIDS&Co. w odległości 342 m, Świat Dziecka w odległości 466 m, Zespół Szkół nr 39 imienia prof. Edmunda Jankowskiego w odległości 519 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mokka Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 249 m, Enel-Med Oddział Domaniewska w odległości 288 m, Luxmed w odległości 341 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mokka Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 106 m znajduje się Żabka, w odległości 143 m znajduje się Listny Cud Mokotów, w odległości 162 m znajduje się Sweet & Spicy Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mokka Mokotów w odległości 626 m znajduje się boisko / kort, w odległości 659 m znajduje się boisko / kort, w odległości 693 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: