Mokka Mokotów

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Konstruktorska 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 152 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mokka Mokotów

6 zdjęć

Mokka Mokotów
Mokka Mokotów
Mokka Mokotów
Mokka Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 224 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Mokka Mokotów logo

MOKKA powstaje w najprężniej rozwijającej się części Mokotowa, w biznesowym sercu Warszawy, przy ulicy Konstruktorskiej 7.

Lokalizacja MOKKI pozwala w pełni cieszyć się infrastrukturą miejską bez tracenia czasu na dojazdy i stanie w korkach. Inwestycja składa się z dwóch budynków o znakomitej, nowoczesnej architekturze oraz wysokiej jakości zarówno materiałów budowlanych, jak i wykonania.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą na ich dowolną aranżację, w tym np. na całkowite wydzielenie kuchni. Dzięki dużym oknom mieszkania będą jasne i zawsze bardzo dobrze doświetlone.

Do dyspozycji Mieszkańców MOKKI będzie świetnie wyposażony fitness klub, a także prywatna, bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Na parterze inwestycji, wzdłuż ulicy Konstruktorskiej, znajdować się będą lokale usługowe.

Inwestycja Mokka Mokotów znajduje się na Służewcu, ul. Konstruktorska 7 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Okam Capital Sp. z o.o.

Inwestycja Mokka Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 224 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Mokka Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Okam Capital Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mokka Mokotów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mokka Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Mokka Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Racjonalizacji 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mokka Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mokka Mokotów znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Anglojęzyczne Przedszkole "READY STEADY GO" w odległości 460 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp. k. w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mokka Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mokka Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mokka Mokotów w odległości 200 m znajduje się Zdrofit Konstruktorska.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Służewcu

Oferty na Służewcu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: