Central House

16 zdjęć

Central House
Central House
Central House
Central House

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Central House dostępnych jest 17 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sauna
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 474 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 33 do 114 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem prac na budowie.

Warunki rezerwacji:

5.000 zł przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Central House znajduje się 7 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Central House logo

ETAP II – SPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA!

BĄDŹ PIERWSZY I ZAREZERWUJ NAJLEPSZE MIESZKANIE!

CENTRAL HOUSE jest wyrazem innowacyjnego podejścia do mieszkań na polskim rynku i pierwszym projektem, który realizowany jest w ramach Nowej Polityki Jakości. W samym sercu mokotowskiej dzielnicy biznesu powstanie przemyślany projekt z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz rozwiązań proekologicznych, które zostaną wprowadzone jako standard np. wypożyczalnia pojazdów elektrycznych i rowerów do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, oczyszczacze powietrza w każdym mieszkaniu, solary, punkty do ładowania aut, etc. Zadbano również o przestrzeń do wypoczynku dlatego dla komfortu przyszłych klientów zaprojektowano lokal mieszkańca z przestrzenią do spotkań, fitnessem i sauną, wewnętrzne zielone patio w dwóch odsłonach (dla dzieci i z przeznaczeniem dla dorosłych) a także ogólnodostępny taras o pow. ok. 220 m2na dachu budynku.

Komfort mieszkania gwarantować będą jasne wnętrza z wysokimi, 2-metrowymi oknami. Dodatkowym udogodnieniem będzie duża elastyczność w projektowaniu przestrzeni mieszkalnej i możliwość wydzielenia dodatkowego pomieszczenia. W części lokali dostępne będą również tarasy na dachu.

Inwestycja Central House znajduje się na Służewcu, ul. Domaniewska 47/49 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Okam Capital Sp. z o.o.

Inwestycja Central House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 474 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Central House w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 33 do 114 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Okam Capital Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wygodę życia w CENTRAL HOUSE tworzyć będą także otaczające sklepy, restauracje drobne punkty usługowe będące częścią doskonale funkcjonującej infrastruktury miejskiej Mokotowa.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Central House?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Central House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Central House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Służewiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Central House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Central House znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp. k. w odległości 160 m, LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Central House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 140 m, Luxmed w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Central House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Central House w odległości 380 m znajduje się Zdrofit Konstruktorska, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.11.2020
Data aktualizacji: 29.05.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: