Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bułgarska 59 III Etap

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Bułgarska, oferowane bezpośrednio przez

GJS63 Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Bułgarska 59

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bułgarska 59 III EtapBułgarska 59 III Etap

3 zdjęcia

Bułgarska 59 III Etap
Bułgarska 59 III Etap
Bułgarska 59 III Etap
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 368 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Bułgarska 59 III Etap logo

O INWESTYCJI

Trzeci etap inwestycji Bułgarska 59 stanowi doskonałe zwieńczenie kompleksu mieszkaniowego, który już na stałe wpisał się w krajobraz tej części Poznania. Pierwszy oraz drugi etap inwestycji zostały już zrealizowane w 100%, natomiast zakończenie budowy trzeciego etapu zaplanowane jest na III kwartał 2023 roku.

Budynek C składa się z czterech brył o urozmaiconym kształcie i zróżnicowanej wysokości – od 4 do aż 14 pięter.

Łącznie powstanie w nim 368 mieszkań 1-, 2-,3- i 4-pokojowych o powierzchni od 26 m² do 72 m². Większość z nich posiada loggie, balkony, tarasy lub ogródki – dla jeszcze większej wygody przyszłych mieszkańców.

Na parterze budynków zaplanowano 4 lokale pełniące funkcje handlowo-usługowe.

DWUKONDYGNACYJNA HALA GARAŻOWA

Na poziomach −1 i −2 zaprojektowano 342 miejsca postojowe, wśród których znajdują się miejsca dla osób niepełnosprawnych, ponadto komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe Wjazd na parking podziemny zlokalizowano na dwukierunkowej rampie, a bezpośrednio z poziomu garażu oraz patio można dostać się do kondygnacji mieszkalnych – z klatki schodowej lub windy. Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców garaż został podzielony na dwie odrębne strefy pożarowe.

Na terenie inwestycji zaplanowano również 38 miejsc postojowych naziemnych.

W naszej ofercie znajdują się mieszkania o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach, ponieważ pragniemy, by na Bułgarskiej 59 każdy znalazł coś dla siebie:

• rodziny z dziećmi lub osoby dopiero planujące założenie rodziny

• osoby pragnące mieszkać w sąsiedztwie natury, bez konieczności rezygnacji z uroków bliskości centrum miasta

• młodzi ludzie, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, ceniący sobie łatwy dostęp do edukacji i rozrywek, które oferuje Poznań

• inwestorzy poszukujący idealnej okazji do ulokowania swojego kapitału.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

W tym projekcie wykorzystano przestrzeń tak, by każdy poczuł się tu jak w domu. Elewacje kondygnacji mieszkalnych wykończone będą szlachetnymi tynkami, a częściowo okładzinami elewacyjnymi. Równomierny rytm okien, balkonów i przeszklonych loggii zapewni szeroką perspektywę i światło w lokalach mieszkalnych.

Projektanci zastosowali nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, tak aby budynek wpisywał się w najnowsze trendy mieszkaniowe i ekologiczne.

Cała inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wejścia do budynków zaprojektowano na poziomie terenu. Dodatkowo każdy budynek został wyposażony w dźwig osobowy, a na parkingach należących do inwestycji są miejsca dla niepełnosprawnych, znacznie szersze od standardowych miejsc postojowych.

PLAC ZABAW DLA DZIECI

Aby dać wytchnienie rodzicom, na patio powstanie plac zabaw ze specjalnymi atrakcjami dla naszych najmłodszych mieszkańców.

FUNKCJONALNE UKŁADY MIESZKAŃ

Każde mieszkanie jest dostosowane do potrzeb przyszłych mieszkańców, aby mogli oni stworzyć przytulne miejsce dla siebie i rodziny. Mieszkania znajdujące się na parterze mają własny ogród lub taras stanowiący zaciszny zakątek, w którym chce się spędzać każdą wolną chwilę.

BUDYNEK DOZOROWANY I MONITOROWANY

Na terenie inwestycji powstanie miejsce dla ochrony oraz system całodobowego monitoringu, aby strzec mieszkańców i ich bliskich.

Inwestycja Bułgarska 59 III Etap znajduje się na Ławicy, ul. Bułgarska 59 (4.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez GJS63 Sp. z o.o.

Inwestycja Bułgarska 59 III Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 368 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bułgarska 59 III Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GJS63 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

BLISKIE SĄSIEDZTWO TERENÓW ZIELONYCH

Jedynie 1,6 km dzieli Bułgarską 59 od lasku Marcelińskiego, w którym znajdują się ścieżki dydaktyczne oraz rowerowe. Oprócz lasku w pobliżu inwestycji położone są również park Kasprowicza (2,4 km) i park Astronomiczny im. Jana Heweliusza z wybiegiem dla psów oraz z placem zabaw dla dzieci.

PEŁNA INFRASTRUKTURA MIEJSKA I DOGODNA KOMUNIKACJA

Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej części Poznania (Grunwald), która zapewnia doskonałą komunikację – zarówno w obrębie miasta, jak i w przypadku podróży poza miasto. Apartamenty usytuowane są między kluczowymi miejskimi arteriami, w bliskim sąsiedztwie przystanków tramwajowych i autobusowych. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy Marszałkowska, z którego odjeżdżają autobusy linii 145, 150, 163, 191, 240, a niedaleko są przystanki tramwajowe Drzewickiego i Stadion Miejski (linie 1, 6, 7, 15).

W okolicy jest wiele sklepów i restauracji, a niedaleko mieszczą się nowoczesny stadion drużyny Lech Poznań oraz klub muzyczny, w którym odbywają się liczne koncerty i imprezy. Nieopodal Bułgarskiej 59 znajdują się także klub fitness, placówki edukacyjne oraz sklepy spożywcze.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bułgarska 59 III Etap?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bułgarska 59 III Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2633 metrów od inwestycji Bułgarska 59 III Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Górczyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bułgarska 59 III Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bułgarska 59 III Etap znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w odległości 102 m, szkoła w odległości 123 m, Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w odległości 124 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bułgarska 59 III Etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Demedi w odległości 265 m, Medeo w odległości 297 m, Centrum Zdrowia ASGO w odległości 308 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bułgarska 59 III Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 9 m znajduje się Żabka, w odległości 105 m znajduje się Siłownia Iron Gym, w odległości 264 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bułgarska 59 III Etap w odległości 115 m znajduje się boisko / kort, w odległości 126 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 134 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 18.08.2021
Data aktualizacji: 06.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023