Owocowy Sad II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Owocowy Sad, oferowane bezpośrednio przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Piaseczno, ul. Owocowy Sad

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 439 ofert w najbliższej okolicy!

Owocowy Sad II

4 zdjęcia

Owocowy Sad II
Owocowy Sad II
Owocowy Sad II
Owocowy Sad II

Najbliższe inwestycje

 • Novisa Park

  Novisa Park

  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

  Mieszkanie Piaseczno
  ul. Cichej Łąki
  1.9 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 57 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Osiedle Novo II

  Osiedle Novo II

  White Stone Development sp. z o.o.

  Mieszkanie Józefosław, piaseczyński
  ul. Wenus i Jutrzenki
  1.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 42-76 m2
  • Mieszkań: 122
  • Pokoje: 2-4
 • Osiedle NOVO
  od: 7 500 zł/m2

  Osiedle NOVO

  White Stone Development sp. z o.o.

  Mieszkanie Józefosław, piaseczyński
  ul. Jutrzenki
  1.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 42-75 m2
  • Mieszkań: 50
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Domy pełne przestrzeni...

Inwestycja Owocowy Sad II jest kontynuacją bardzo udanego, zrealizowanego już i w całości zamieszkałego osiedla domów jednorodzinnych Owocowy Sad I. Stworzony przez nas projekt to rezultat wieloletnich doświadczeń oraz gruntownie przemyślanych rozwiązań architektonicznych.

Niskie koszty eksploatacji

W porównaniu do wysokich opłat czynszowych w budynkach wielorodzinnych utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy zdecydowanie obniżają koszty utrzymania.

Domy 127 m2

Oferujemy niezwykle funkcjonalne domy o powierzchni 127 m2 z dużymi ogrodami i garażami, oraz możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu.

Na parterze domu znajduje się przestronny hall z wnęką na garderobę i WC oraz garaż, a także strefa dzienna o powierzchni sięgającej 40 m2, na którą składa się piękny, duży salon z wyjściem do ogrodu i kominkiem oraz widna kuchnia wraz z jadalnią. Na pierwszym piętrze zlokalizowano – w zależności od preferencji klienta - trzy lub cztery sypialnie oraz dwie łazienki. W wersji z trzema sypialniami jedną z nich jest tzw. master bedroom, tj. sypialnia z własną łazienką i garderobą o łącznej powierzchni 21 m2.

Co niezmiernie istotne przyszli właściciele domów mają do dyspozycji poddasze do swobodnej aranżacji. Stanowi ono dodatkową przestrzeń, po której zaadaptowaniu całkowita powierzchnia domu sięgnie 150 metrów!

Domy od 79 do 100 m2

Oferujemy unikatowe domy o powierzchni od 79 do 100 m2 z przestronnymi ogrodami przy salonach. Część dzienna domu składa się z komfortowego salonu z kominkiem oraz jadalni z aneksem kuchennym. Na pierwszym piętrze zaprojektowano dwie lub trzy sypialnie z łazienką i garderobą. W każdym domu znajduje się dodatkowe poddasze do indywidualnej aranżacji, gdzie zaprojektować można np. salę kina domowego lub kolejną sypialnię z własną garderobą i łazienką. Dla każdej rodziny przewidziano dwa miejsca postojowe, istnieje również możliwość zakupu miejsca lub miejsc postojowych w garażu.

Inwestycja Owocowy Sad II znajduje się w Piasecznie, ul. Owocowy Sad (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Inwestycja Owocowy Sad II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Owocowy Sad II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja Osiedle Owocowy Sad II zlokalizowane jest na pograniczu zielonego Józefosławia i Piaseczna przy ul. Dzikiej Jabłoni. Inwestycja otoczona jest kameralną zabudową o prestiżowym charakterze. Obok komunikacji samochodowej przez ulicę Puławską lub Powsin przyszli mieszkańcy mogą korzystać z dojazdu komunikacją miejską. Linia autobusowa nr 739 zapewnia połączenie bezpośrednio do stacji „Metro Wilanowska”. Edukacja i zakupy W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola, nowo wybudowana szkoła i gimnazjum a także liczne sklepy, delikatesy, banki i placówki medyczne, jak również duże centra handlowe tj. Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon i Fashion House.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Owocowy Sad II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Owocowy Sad II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Owocowy Sad II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chyliczki 01.

Data publikacji: 22.10.2015
Data aktualizacji: 14.02.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: