Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Parkowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Owocowy Sad, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Piaseczno, ul. Owocowy Sad

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle ParkoweOsiedle Parkowe

5 zdjęć

Osiedle Parkowe
Osiedle Parkowe
Osiedle Parkowe
Osiedle Parkowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Parkowe doskonale spełnia kryteria znakomitego wyboru. Ta niezwykle atrakcyjna cenowo oferta obejmuje 8 typów mieszkań o powierzchni od 29 mkw. do 79 mkw., dwu lub trzypokojowych, z miejscem postojowym w podziemnym garażu, a w przypadku mieszkań większych z ogródkami lub przestronnymi balkonami. Inwestycja zlokalizowana jest na pograniczu Piaseczna i Józefosławia, w sąsiedztwie trzech wcześniej zrealizowanych przez nas inwestycji – segmentów jednorodzinnych oraz zabudowy willowej. Region ten charakteryzuje sie świetnie rozwijającą sie infrastrukturą drogową i komunikacyjną.

Wyjątkowo kameralna, dwupiętrowa zabudowa połączona z niezwykle nowoczesną architekturą zewnętrzną budynków oraz innowacyjnymi rozwiązaniami wnętrz lokali stwarza możliwość zamieszkania w eleganckim i wygodnym mieszkaniu.

Istotnym atutem naszego projektu jest troska o najmniejsze szczegóły oraz staranne planowanie całego procesu inwestycyjnego. Nasze doświadczenie nabyte w realizacji szeregu inwestycji jest gwarantem sprawnego, terminowego i rzetelnego wykonania także tego projektu. Wszystkie stosowane materiały dobieramy w sposób zapewniający optymalne polaczenie doskonalej estetyki oraz charakterystyki użytkowej, a w szczególności energooszczędności, trwałości i solidności.

Inwestycja Osiedle Parkowe znajduje się w Piasecznie, ul. Owocowy Sad (1.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Parkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Parkowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Parkowe?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Parkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 666 metrów od inwestycji Osiedle Parkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Parkowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowe znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 713 m, szkoła w odległości 741 m, przedszkole w odległości 785 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Parkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 834 m znajduje się Top Market, w odległości 906 m znajduje się Lidl, w odległości 912 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowe w odległości 185 m znajduje się basen, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort, w odległości 451 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023