Fregata

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovdom Sp. z o.o.

Ceny od: 5 939 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Fregata dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M-7/5A
3
67,92 m²
2
M-9/5C
3
67,87 m²
2
M-20/5A
4
68,02 m²
1
M-24/5C
4
67,88 m²
2

Opis Inwestycji

Fregata

Jedyna w swoim rodzaju inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana blisko ścisłego centrum Olsztyna przy ulicy Augustowskiej. Elewacje budynków ozdobiono drewnianymi panelami. W połączeniu z jasnymi tynkami całość prezentuje się elegancko. Nowoczesnej formy budynkom dodają szklane balustrady balkonów i duże okna zapewniające wspaniałe naświetlenie mieszkań. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa system nowoczesnego monitoringu. Układy mieszkań są przemyślane i wyjątkowo ergonomiczne. Projekt osiedla powstał z myślą o klientach mających najwyższe wymagania.

Inwestycja Fregata znajduje się w Olsztynie, ul. Augustowska 5A, 5B, 5C (2.2 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Fregata została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Fregata pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych w cenie od 5 939 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 m2 w cenie od 404 000 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 68 m2 w cenie od 404 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do wybranych mieszkań przynależne są komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: Do wybranych mieszkań przynależne są komórki lokatorskie.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Do wybranych mieszkań przynależne są naziemne miejsca postojowe..
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 404 000 do 419 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 939 do 6 173 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Fregata

Mieszkańcy mają doskonały dostęp do wszelkich udogodnień, jakie oferuje miasto. Rozbudowana infrastruktura, bliskość punktów handlowych i usługowych oraz placówek edukacyjnych, cieszących się świetnymi opiniami. Sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych sprzyja aktywnemu stylowi życia. Okolica jest bezpieczna i spokojna, stanowi idealny wybór dla rodzin z dziećmi. Miejsce świetnie skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami miasta. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fregata mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Fregata znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piłsudskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fregata znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Nadzieja" w Olsztynie w odległości 230 m, Zespół Szkół Gastronomiczno - Spożywczych w Olsztynie w odległości 270 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fregata składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Gama Społem, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fregata w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.09.2020

Data aktualizacji: 25.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie