Fregata

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Augustowska, oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Augustowska 5A, 5B, 5C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 324 oferty w najbliższej okolicy!

Fregata

7 zdjęć

Fregata
Fregata
Fregata
Fregata

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Fregata logo

Jedyna w swoim rodzaju inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana blisko ścisłego centrum Olsztyna przy ulicy Augustowskiej. Elewacje budynków ozdobiono drewnianymi panelami. W połączeniu z jasnymi tynkami całość prezentuje się elegancko. Nowoczesnej formy budynkom dodają szklane balustrady balkonów i duże okna zapewniające wspaniałe naświetlenie mieszkań. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa system nowoczesnego monitoringu. Układy mieszkań są przemyślane i wyjątkowo ergonomiczne. Projekt osiedla powstał z myślą o klientach mających najwyższe wymagania.

Inwestycja Fregata znajduje się w Olsztynie, ul. Augustowska 5A, 5B, 5C (2.2 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Novdom Sp. z o.o.

Inwestycja Fregata została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Fregata nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novdom Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do wybranych mieszkań przynależne są komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Do wybranych mieszkań przynależne są komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Do wybranych mieszkań przynależne są naziemne miejsca postojowe..
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy mają doskonały dostęp do wszelkich udogodnień, jakie oferuje miasto. Rozbudowana infrastruktura, bliskość punktów handlowych i usługowych oraz placówek edukacyjnych, cieszących się świetnymi opiniami. Sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych sprzyja aktywnemu stylowi życia. Okolica jest bezpieczna i spokojna, stanowi idealny wybór dla rodzin z dziećmi. Miejsce świetnie skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami miasta. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fregata?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fregata mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Fregata znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piłsudskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fregata znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fregata znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Nadzieja" w Olsztynie w odległości 230 m, Zespół Szkół Gastronomiczno - Spożywczych w Olsztynie w odległości 270 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fregata składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Gama Społem, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fregata w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.09.2020
Data aktualizacji: 02.02.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: